هدر موبایل
1393/05/26 17:35:27
سرویس اجتماعی
یکشنبه هفته آینده انجام می شود

بررسی درخواست دانش‌آموزان شین‌آبادی در مجلس

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی وضعیت دانش‌آموزان شین‌آبادی در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: در این راستا کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از ریاست جمهوری برگزار خواهد شد تا درخواست‌های این دانش‌آموزان بررسی شود.
بررسی درخواست دانش‌آموزان شین‌آبادی در مجلس عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی وضعیت دانش‌آموزان شین‌آبادی در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: در این راستا کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از ریاست جمهوری برگزار خواهد شد تا درخواست‌های این دانش‌آموزان بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43487.jpg بررسی,درخواست,دانش‌آموزان,شین‌آبادی,در,مجلس Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری جلسه امروز یکشنبه (26 مرداد) رسیدگی به وضعیت دانش‌آموزان شین‌آبادی در نهاد ریاست جمهوری، افزود: در این جلسه نمایندگانی از آموزش و پرورش، وزارت کار و تعدادی از اولیای دانش‌آموزان حضور داشتند و محورهای مورد درخواست دانش‌آموزان بررسی شد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی درباره محور مورد بحث در جلسه امروز،‌ ادامه داد: تامین کمک معیشت این افراد، مستمری دانش‌آموزان از جمله موضوعات مورد طرح در جلسه امروز بود همچنین پرداخت دیه به این دانش‌آموزان نیز مورد تقاضای خانواده بود.

وی تاکید کرد: بر اساس قانون دیه زن نصف دیه مرد است و این دیه به خانواده‌ها پرداخت شده و لذا از دولت درخواست شد تا مابه‌التفاوت این دیه را پرداخت کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: همچنین درمان درست این دانش‌آموزان و آموزش آنها از دیگر مواردی بود که مورد بحث واقع شد علاوه بر آن کمک هزینه این افراد نیز از موضوعاتی است که باید در بودجه سنواتی دیده شود لذا قرار شد یکشنبه هفته آینده کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از ریاست جمهوری برگزار شود تا هرچه سریع‌تر درخواست‌های این افراد مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet