خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1393/05/26 17:44:03
سرویس فرهنگی
طاهری با اشاره به جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی و برنامه و بودجه:

مشکلات اختصاص بودجه به بخش فرهنگی کشور بررسی شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جلسه عصر امروز کمیسیون مشترک با هدف بررسی مشکلات بودجه حوزه فرهنگی کشور، با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.
مشکلات اختصاص بودجه به بخش فرهنگی کشور بررسی شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جلسه عصر امروز کمیسیون مشترک با هدف بررسی مشکلات بودجه حوزه فرهنگی کشور، با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44447.jpg مشکلات,اختصاص,بودجه,به,بخش,فرهنگی,کشور,بررسی,شد Icana

سید علی طاهری، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه، 26 مرداد) این کمیسیون گفت: جلسه عصر امروز به صورت مشترک با کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با هدف رسیدگی به مشکلات بودجه حوزه فرهنگ برگزار شد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی همچنین به مسئولان دعوت شده حاضر در این جلسه اشاره کرد و گفت: وزیر ورزش و جوانان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، معاونان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و چند تن از معاونان پارلمانی مسئولان فرهنگی کشور از جمله مهمانان امروز کمیسیون فرهنگی بودند.

وی در ادامه به رویکرد کمیسیون فرهنگی در این جلسه اشاره و تأکید کرد: نگاه اول کمیسیون فرهنگی مبنی بر توجه بیشتر به حوزه فرهنگی کشور بود چرا که تا کنون بودجه ای که به این حوزه اختصاص داده شده بود اصلا متناسب با مسائل و ضروریات کشور نبوده است.

طاهری در ادامه تصریح کرد: مسئولان دستگاه های حاضر نیز با اختیاراتی که داشتند مشکلات تخصیص بودجه ای خود به بخش فرهنگی را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه این کمیسیون مشترک یک نشست مقدماتی بود، خاطرنشان کرد: قطعا این جلسات باید ادامه پیدا کند چرا که به دلیل کمبود وقت با وجود حضور معاونان راهبردی ریاست جمهوری نتوانستیم از نظرات آنها بهره مند شده و برنامه ریزی انجام دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet