هدر اصلی
1393/06/19 12:07:00
سرویس اقتصادی
صالحی نسب خبرداد:

عدم تکمیل 50 کیلومتر جاده دشت آزادگان پس از گذشت 14 سال

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه درمجلس،گفت:بیش از ۱۴ سال از زمان کلنگ زنی پروژه عمرانی ساخت جاده دشت آزادگان می گذرد اما متأسفانه ۵۰ کیلومتر این جاده هنوز از سوی وزارت راه وشهرسازی تکمیل نشده است.
عدم تکمیل 50 کیلومتر جاده دشت آزادگان پس از گذشت 14 سال نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه درمجلس،گفت:بیش از 14 سال از زمان کلنگ زنی پروژه عمرانی ساخت جاده دشت آزادگان می گذرد اما متأسفانه 50 کیلومتر این جاده هنوز از سوی وزارت راه وشهرسازی تکمیل نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/55115.jpg عدم,تکمیل,50,کیلومتر,جاده,دشت,آزادگان,پس,از,گذشت,14,سال Icana

ناصر صالحی نسب درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مشکلات بخش عمرانی شهرستان های دشت آزادگان و هویزه در استان خوزستان،گفت:متأسفانه تاکنون شهرستان دشت آزادگان متضرر از بی مهری های بسیار زیاد مدیریت استان درزمینه سیاسی و اقتصادی است به طوری که بسیاری ازموارد و شاخصه های توسعه بخش اقتصادی در شهرستان دشت آزادگان و هویزه اجرایی نشده است.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: اجرای پروژه های عمرانی از جمله احداث جاده یکی از شاخصه های اصلی توسعه اقتصادی شهرستان دشت آزادگان و هویزه است که متأسفانه اکنون دشت آزادگان و هویزه نسبت به سایر شهرهای استان خوزستان از نظر وضعیت جاده در رده های آخر استان قرار گرفته است.

عدم تکمیل 50 کیلومتر جاده دشت آزادگان پس از گذشت 14 سال

این نماینده مردم درمجلس نهم،اظهارداشت: بیش از 14 سال از زمان کلنگ زنی پروژه عمرانی ساخت جاده دشت آزادگان می گذرد اما متأسفانه 50 کیلومتراین جاده علی رغم نبود مانع کوه،رودخانه و پل بر سر این راه هنوز از سوی وزارت راه وشهرسازی تکمیل نشده است.

صالحی نسب، افزود:متأسفانه سالانه شاهد تصادفات جاده ای مرگباری به ویژه در زمان زیارت کاروان راهیان نور در شهرستان های دشت آزادگان و هویزه هستیم که این مهم بیانگر تبعیض و عدم رعایت عدالت در خصوص اجرای پروژه های عمرانی در شهرستان دشت آزادگان نسبت به سایر شهرستان های استان و سطح کشور است.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:متأسفانه وضعیت جاده های بین شهری و روستایی دشت آزاگان و هویزه بسیار وخیم و غیر استاندارد است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، اظهار داشت: متأسفانه جاده سوسنگرد_بستان قبل از بهره برداری تخریب شده است به همین جهت نظارت بر وضعیت راه ها به عنوان شاهراه اصلی اقتصادی ازسوی وزارت راه و شهرسازی بسیار ضرورت دارد.  

عدم تناسب رعایت عدالت با آمار یک و نیم درصدی شهدای دشت آزادگان

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس،با بیان اینکه مردم دشت آزادگان بیشترین تعداد شهدا را در هشت سال جنگ تحمیلی نسبت به دیگر شهرها به خود اختصاص داده اند،گفت:تنها شهرستانی که بیش از یک و نیم درصد جمعیت خود را در جریان جنگ تحمیلی شهید و بیش از دو نیم درصد جانباز تقدیم کشور کرد شهرستان دشت آزادگان بوده  که متأسفانه در حال حاضر نسبت به دیگر مناطق کشور با تبعیض و عدم رعایت درخصوص توسعه بخش های اقتصادی مواجه است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet