هدر اصلی
1393/05/28 11:06:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرمرادزهی:

امسال هم مشتری برای خرما نیامد

رئیس کمیسیون کشاورزی،‌آب و منابع طبیعی مجلس گفت: امسال هم مشتری برای خرید خرمای مضافتی شهرستان‌های سراوان، مهرستان و سایر شهرهای کشور نیامد.
امسال هم مشتری برای خرما نیامد رئیس کمیسیون کشاورزی،‌آب و منابع طبیعی مجلس گفت: امسال هم مشتری برای خرید خرمای مضافتی شهرستان‌های سراوان، مهرستان و سایر شهرهای کشور نیامد. https://cdn.icana.ir/d/019/55113.jpg امسال,هم,مشتری,برای,خرما,نیامد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛هدایت‌الله میرمرادزهی اظهار داشت: امسال هم مشتری برای خرید خرمای مضافتی شهرستان‌های سراوان، مهرستان و سایر شهرهای کشور نیامد.
 
وی در ادامه افزود: دستگاه‌های متولی نظیر وزارت صنعت، معدن تجارت، سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کنندگان و وزارت جهاد کشاورزی و تعاون‌های سراسری کشور برای حمایت از تولید داخلی هر چه زودتر بسیج شوند تا مشکل خرید تضمینی این محصول و سایر محصولات هرچه زودتر رفع شود.
 
میرمرادزهی با اشاره به برداشت 80 هزار تن خرما از سراوان، ...تصریح کرد: میزان برداشت خرما در کشور بیش از این مقدار است که رده ها و ارقام با کیفیت درکشور تولید می‌شود که اگر برنامه ریزی صورت بگیرد ما شاهد افزایش تولید و صادرات آن به کشورهای دیگر خواهیم بود./
 
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet