آغاز هفته وحدت
1393/06/02 11:54:11
سرویس صحن
بیرانوند در نطق میان دستور:

با مفاسد اقتصادی به صورت علنی برخورد شود

نماینده مردم بروجرد با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایجاد تفرقه و دشمنی خواهان برخورد با مفاسد اقتصادی شد.
با مفاسد اقتصادی به صورت علنی برخورد شود نماینده مردم بروجرد با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایجاد تفرقه و دشمنی خواهان برخورد با مفاسد اقتصادی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg با,مفاسد,اقتصادی,به,صورت,علنی,برخورد,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،بهرام بیراوند ، نماینده مردم بروجرد و اشترنیا در مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه) در نطق میان دستور خود پس از محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین گفت:  آغاز هفته دولت و سالگرد شهادت مردان بزرگ میدان عمل،شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدای دولت را گرامی می داریم. شهیدان رجایی و باهنر،جان برسر راهی قرار داندن که تا ابد بر آن پیمان هم قسم خواهیم ماند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ایمان،عهدآزادی ،استقلال ، اسلامیت نظام ، مبارزه با استکبار و مظلومان موضوعی  است که از آن عقب نخواهیم نشست.

امریکا پس از شکست در نقشه اولیه منطقه غرب آسیا با استفاده از ابزار جنگی و سیاسی در پی ایجاد ناامنی ،کشتار مسلمانان منطقه و کاشتن بذرکینه مذهبی است. هوشیاری مسلمانان از شیعه و سنی می تواند این نقشه را ناکام گذاشته و ماشین جنگی مزدوران جنگی آمریکا،داعش را متوقف نمایند.

وی در ادامه گفت: برخی هنوز می اندیشند دشمنی خنّاسان با ایران ناشی از عملکرد این ملت است. آنان نمی خواهند بپذیرند که ذات خوی استکبار بر دشمنی با حق و منافع ملت ها است و دلیل آنهم این است که بپذیرند ذات استکبار چپاول و تجاوز بنا شده است است و بایستی در مقابل آن تجهیز شوند و با مدیریت و رفتار جهادی با کفر درگیرشوند.

بیرانوند گفت:  رفتار جهادی مانع از رفتار اشرافیگری و زندگی منصفانه می شود. آنها که از جهاد در راه خدا و منافع ملت طفره می رفتند دنبال ارتزاق اشرافی از جیب ملت و جامعه هستند. برای پیامبران الهی هم بدون استثنا دشمنانی بوده است؛ما که از سنت الهی و قاعده کلی عالم مستثنی نیستیم. حالا که دشمنان مارا رها نمی کنند ؛چاره کار تقویب سیستم درونی نظام و کسب قدرت است . هم قدرت نظامی و هم اقتصادی را باید به جد پیگیری کنیم ، اگر توانمند و قدرتمند نباشیم مورد تاخت و تاز واقع خواهیم شد و زور خواهیم شنید.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت:  براساس سوگندی که نمایندگان مجلس یادکرده اند ، باید از منافع و مصالح جامعه دفاع نمایند ولو این که مورد هجمه تبلیغاتی قرار گیرند. قصد نمایندگان از بحث استیضاح و طرح سوال ، پیراستن دولت از آنچه برای دولت حاشیه ساز و برای ملت خسارت بار است،می باشد.

وی گفت: ملتی که کودتا و فتنه 88 را هرگز فراموش نمی کند ؛ چگونه توطئه گران را مجال توطئه و براندازی بدهد؟ کجای دنیا به کودتا گران علیه منافع ملت جایزه می دهند؟ برای رئیس جمهوری زیبنده تر است بر سیاق سخنرانی اردبیل بر انجام وظیفه مجلس و هماهنگی قوا تکیه و تاکید کنند. البته آنچه در آن خللی ایجاد نمی شود ، اسلام خواهی و صف واحد امت انقلابی است که پرچم دار عقلانیت انقلابی گری است. این ملت قطعا پشت تئوری های ذلّت برا و تفرقه انگیز متوقف نخواهد شد.

بیرانوند گفت: اگرمدیری در مسیر منافع ملّت و منطبق بر جهان بینی انقلابی رفتار نمایند ، همراه ملت خواهد ماند؛در غیر این صورت به جای خدمت برای مردم خود ایجاد زحمت کرده است و ما رئیس جمهوری ایران را از صراط تدبیر و عدالت و البته مقتدر می پسندیم.

وی گفت: در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی درخواست اکید ما علنی شدن محاکمات از جهت تاثیر در پیشگیری از موارد مشابه است. پرونده اخیر که اتفاقا از حیث اتهامات مفصل می باشد به پرونده های بزرگ نفتی خسارت بار مربوط و به فتنه 88 ، سوء استفاده از فروش اطلاعات مرتبط می باشد. بایستی دادگاهها علنی باشد تا مردم یقین پیدا کنند برای دستگاه قضا آقازاده و غیرآقازاده فرقی نمی کند و مردم ببینند نظام هزینه زندگی اشرافی قانون شکنان را نمی پردازد.

نماینده مردم بجنور گفت: سد گله رود بروجرد که می تواند آب شرب کشاورزی را تامین کند از دستور کار خارج شده است.سد آب سرده نیز که تونل آن زده شده است از لحاظ بودجه در مضیغه است. منطقه ویژه اقتصادی و شهرک های صنعتی نیازمند توجه بیشتری است. بیمارستان آیت الله بروجردی شهرستان نیز در صورت حمایت جدی به سرعت می تواند به بهره برداری برسد . تصفیه خانه آب و فاضلاب بروجرد که تقریبا تکمیل شده است با مساعدت وزارت نیرو می تواند به بهره برداری برسد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet