شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1393/06/29 09:55:53
سرویس اجتماعی
امروز صورت گرفت:

تجمع جمعی از دانشجویان دندانپزشکی مقابل مجلس

تعدادی از دانشجویان دندانپزشکی فارغ‌التحصیل خارج از کشور در اعتراض به اقدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تغییر ضوابط در خصوص جایابی آنان در دانشگاه‌ها صبح امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
تجمع جمعی از دانشجویان دندانپزشکی مقابل مجلس تعدادی از دانشجویان دندانپزشکی فارغ‌التحصیل خارج از کشور در اعتراض به اقدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تغییر ضوابط در خصوص جایابی آنان در دانشگاه‌ها صبح امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43511.jpg تجمع,جمعی,از,دانشجویان,دندانپزشکی,مقابل,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ امروز (شنبه 29 شهریور) جمعی از دانشجویان فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در کشورهای مختلف در اعتراض به اقدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تغییر ضوابط  در خصوص جایابی آنان در دانشگاه‌ها مقابل مجلس تجمع کردند.

گفتنی است؛ طبق اظهارات تجمع کنندگان در گذشته نحوه پذیرش فارغ‌التحصیلان خارج از کشور که متقاضی ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در داخل بودند بدون برگزاری آزمون و کنکور بوده است اما هم اکنون تغییر رویه‌ای در نحوه جایابی این گروه صورت گرفته به طوریکه دانشجویان باید ابتدا آزمون داده و کسانی که رتبه بالا تری دارند برای پذیرش به دانشگاه های برتر پزشکی معرفی می شوند.

به گفته تجمع کنندگان در حال حاضر سقفی برای جایابی دانشجویان مذکور نیز در نظر گرفته شده و دانشجویانی که تحصیل خود را در کشورهای مختلف در رشته دندانپزشکی به پایان رسانده اند برای جایابی باید آزمونی همانند کنکور بدهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet