هدر موبایل
1387/12/18 15:51:00
سرویس صحن
ابراهیمی (موافق):

اشکالات جزییات لایحه را می‌توان با پیشنهادات برطرف کرد

نماینده مردم بیرجند در موافقت با کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۸۸ کل کشور خاطرنشان کرد: اشکالاتی که در جزییات لایحه وجود دارد را می‌توان با پیشنهادات برطرف کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حسین ابراهیمی" اظهار داشت: بعضی از عزیزان در ارتباط با هدفمند کردن یارانه‌ها نگرانی داشتند که در این ارتباط باید بگوییم این لایحه از زمان آقای هاشمی در دستور کار بوده و در دولت آقای خاتمی نیز ایشان اظهار تاسف کرد که این موضوع را به سرانجام نرساند.

وی افزود: حال که آقای احمدی نژاد چنین جسارتی کرده جای تشکر و قدردانی دارد.

ابراهیمی تاکید کرد: آنچه امروز در مورد هدفمند کردن یارانه‌ها به مجلس آمده کارشناسی شده و دقیق است.

نماینده بیرجند، ایجاد انضباط مالی، بیمه بافندگان قالی و فرش، توجه به شرایط اقتصادی جهان، توجه به خشکسالی، توجه به حوزه فرهنگ، توجه به جانبازان، توجه به پدافند غیرعامل و کاهش اتکا به نفت را از جمله نقاط قوت بودجه 88 دانست.

ابراهیمی همچنین فراهم شدن اجرای قانون خدمات کشوری، فراهم نمودن قانون اجرای اصل 44، حرکت به سمت عدالت محوری و توزیع ثروت، توجه به زیرساخت‌ها در برنامه‌های عمرانی، توجه به تحقیقات و فناوری‌های نوین و هدفمند کردن یارانه‌های انرژی را از دیگر امتیازت بودجه سال آینده برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: ما معتقد نیستیم که این لایحه بی عیب و نقص است اما این اشکالات در جزییات وجود دارد که می‌توان با پیشنهادات آن را برطرف کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet