هدر موبایل
1387/12/18 16:45:00
سرویس صحن
مفتح در توضیحات تکمیلی:

کمیسیون تلفیق در قالب قوانین مادر تصمیم گیری نموده است

سخنگوی کمیسیون تلفیق تصرح کرد: این کمیسیون در بررسی لایحه بودجه در قالب برنامه چهارم توسعه و قوانین مادر مانند سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی تصمیم گیری نموده است.

"محمد مهدی مفتح" پس از اظهارات امیر منصور برقعی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در جلسه علنی روز یکشنبه در خصوص لایحه بودجه سال 88، با بیان اینکه مخالفت بدین معنا نیست که هیچ نکته مثبتی در بودجه وجود ندارد گفت: در بررسی بودجه با شاخص‌های متفاوتی مواجه بودیم .

وی اشتغال، رشد اقتصادی، توجه به اقشار محروم را از مهمترین شاخص‌های تصمیم گیری کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه عنوان کرد و گفت: در کمیسیون در قالب برنامه چهارم توسعه و قوانین مادر مانند سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی تصمیم گیری شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموعه لوایح بودجه به نحوی پیش بینی شده است که بیشترین مصالح را پوشش دهد، گفت: کمیسیون با بنا قرار دادن تصمیمات دولت در لایحه بودجه به بررسی لایحه پرداخت.

مفتح اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق سعی شد تا درآمدهای پیش بینی شده منطبق با واقعیت باشد و اجزاء درآمدها را جزء به جزء درنظر گرفتیم.

سخنگوی کمیسیون تلفیق تصریح کرد: در بخش هزینه‌ها تلاش کردیم ارقام را هر چه واقعی‌تر ببینیم و به اصل 44 نیز توجه ویژه داشته باشیم.

مفتح توجه ویژه به نظارت مجلس، قانونمند کردن ردیف‌های بودجه، ضمانت اجرایی مصوبات در قانون بودجه را از جمله موارد مهم در گزارش کمیسیون تلفیق عنوان کرد و گفت: توجه به اقشار محروم و پروژه‌های عمرانی و رشد سرمایه گذاری کشور نیز از مهمترین مسائل مدنظر در کمیسیون تلفیق بوده است.

وی همچنین توجه کمیسیون تلفیق به اجرای کامل مدیریت خدمات کشوری، افزایش حقوق بازنشستگان، را از دیگر مسائل مهم در کمیسیون تلفیق دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet