هدر موبایل
1393/07/09 12:38:31
سرویس صحن
باهنر:

ماده الحاقی جدیدی به لایحه مالیات‌های مستقیم اضافه نمی‌شود

محمدرضا باهنر اظهار کرد: ماده الحاقی جدیدی به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم نمی‌پذیریم و تنها به ماده ۱۳۲ این لایحه که به کمیسیون ارجاع شده است می‌توان لایحه الحاقی افزود.
ماده الحاقی جدیدی به لایحه مالیات‌های مستقیم اضافه نمی‌شود محمدرضا باهنر اظهار کرد: ماده الحاقی جدیدی به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم نمی‌پذیریم و تنها به ماده 132 این لایحه که به کمیسیون ارجاع شده است می‌توان لایحه الحاقی افزود. https://cdn.icana.ir/d/019/56074.jpg ماده,الحاقی,جدیدی,به,لایحه,مالیات‌های,مستقیم,اضافه,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 مهر) مجلس شورای اسلامی گفت: امروز آقای آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد امروز زمان 5 دقیقه ای برای نطق داشتند اما به دلیل بروز خطا وقتشان در اختیار یکی دیگر از نمایندگان قرار گرفت و بنده ضمن عذرخواهی اعلام می‌دارم که در اولین فرصت زمانی را برای ایراد نطق ایشان در نظر خواهیم گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: نکته دیگر اینکه آقای پیرموذن در نطق میان دستور خود خطاب به آقای زاهدی در مورد تخلف بورسیه‌ها جملاتی را گفتند.

وی تاکید کرد: لازم به ذکر است که منظور از بیان این جملات ضرورت رسیدگی کمیسیون آموزش به این مسئله است و منظور از بیان این جملات وارد آوردن اتهام به شخص خاصی نبود.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نکته دیگر اینکه لایحه اصلاح مالیات‌های مستقیم تکمیل شد و ماده‌های باقی مانده نیز به کمیسیون ارجاع شد.البته رئیس کمیسیون اقتصادی تعدادی از مواد الحاقی را خارج از زمان گزارش داده بودند به همین دلیل قابل طرح در صحن علنی نبود. اکنون هم اگر برخی مفاد مواد الحاقی به مواد ارجاعی مربوط می‌شود می‌توان آنها را اصلاح کرد اما ماده  الحاقی جدید را نمی‌توان پذیرفت.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet