هدر موبایل
1393/07/15 12:38:27
سرویس صحن
ظهر امروز صورت گرفت؛

تجمع جمعی از دانشجویان نخبه علوم پایه دانشگاه های دولتی مقابل مجلس

ظهر امروز جمعی از دانشجویان نخبه علوم پایه و پری انترنی دانشگاه های شهیدبهشتی،‌ تهران،‌ ارتش،‌ بقیه الله(عج)،‌ قزوین و اراک مقابل مجلس تجمع کردند.
تجمع جمعی از دانشجویان نخبه علوم پایه دانشگاه های دولتی مقابل مجلس ظهر امروز جمعی از دانشجویان نخبه علوم پایه و پری انترنی دانشگاه های شهیدبهشتی،‌ تهران،‌ ارتش،‌ بقیه الله(عج)،‌ قزوین و اراک مقابل مجلس تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43514.jpg تجمع,جمعی,از,دانشجویان,نخبه,علوم,پایه,دانشگاه,های,دولتی,مقابل,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ ظهر امروز - سه شنبه،‌ 15 مهرماه- جمعی از دانشجویان نخبه علوم پایه و پری انترنی دانشگاه های شهید بهشتی،‌ تهران،‌ ارتش،‌ بقیه الله(عج)،‌ قزوین و اراک مقابل مجلس تجمع کردند.

یکی از این دانشجویان در بیان علت این تجمع گفت: از امسال به علت پذیرش بالا دانشگاه ها قطب بندی شده است که ما هم اکنون دانشجویان قطب 10 هستیم.

این دانشجو در ادامه تصریح کرد: پایه اندازه گیری نخبگان 70 درصد از 5 درصد اول برگزیدگان بود که این 5 درصد اول را نخبه های دانشگاه تهران و شهید بهشتی تشکیل داده اند اما اکنون این پایه را برای سایر دانشگاه های قطب های دیگر کاهش داده اند و 20 نمره به آنها اضافه کرده اند اما برای دانشگاه های قطب 10 این 20 نمره لحاظ نشده است، لذا از مسئولان خواهشمندیم نسبت به کاهش این پایه اقدام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet