هدر موبایل
1393/07/16 12:35:50
سرویس صحن
عباسپور در تذکر شفاهی مطرح کرد:

سوءاستفاده مدیرکل آموزش و پرورش قزوین از ظرفیت‌های آموزش و پرورش

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به جای پرداختن به امر مقدس تعلیم و تربیت به دنبال اهداف سیاسی و حزبی خود است و در این راستا از ظرفیت های آموزش و پرورش برای مقاصد سیاسی استفاده می‌کند.
سوءاستفاده مدیرکل آموزش و پرورش قزوین از ظرفیت‌های آموزش و پرورش نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به جای پرداختن به امر مقدس تعلیم و تربیت به دنبال اهداف سیاسی و حزبی خود است و در این راستا از ظرفیت های آموزش و پرورش برای مقاصد سیاسی استفاده می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/59051.jpg سوءاستفاده,مدیرکل,آموزش,و,پرورش,قزوین,از,ظرفیت‌های,آموزش,و,پرورش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روح‌الله عباسپور در نشست علنی امروز (چهارشنبه 16 مهر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: آقای وزیر متاسفانه مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به جای پرداختن به امر مقدس تعلیم و تربیت به دنبال اهداف سیاسی و حزبی خود است و در این راستا از ظرفیت‌های آموزش وپرورش برای مقاصد سیاسی استفاده می‌کند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از سرنوشت فرزندان مردم غافل است تا جایی که شروری در قزوین به سادگی وارد مدرسه می‌شود و کودک دوم دبستانی را از کلاس درس خارج کرده و در محل سرویس بهداشتی مدرسه او را به قتل می‌رساند.

نماینده مردم قزوین در مجلس نهم، با تشکر از دستگاه قضایی که این شرور را به دار مجازات آویخت، تصریح کرد: به دلیل عدم توجه به امر تعلیم و تربیت متاسفانه مدیران باتجربه و متعهد با افراط و تفریط از چرخه مدیریت اخراج می‌شوند و در شهرستان بوئین زهرا به تعداد مدارس مدیر جابجا می شود.

وی ادامه داد: به جای تربیت ولایی کودکان مدیر آموزش و پرورش به ساحت مقدس ولی امر مسلمین کم لطفی می‌کند که نمی‌توانم بگویم چه گفته است چرا که بازرسان شما مطالب را به شما گزارش کرده اند و منتظر عکس العمل شما هستیم.

عباسپور گفت: معاون آموزش و پرورش شما در بوئین زهرا یک مدرسه دولتی را در حالی‌که خود آموزش وپرورش نیازمند است اشغال و مدرسه غیرانتفاعی خود را در آن مدرسه مستقر کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه بدون رعایت اصول فنی حیاط مدرسه را تقسیم و برای فعالیت‌های ورزشی دانش آموزان محدودیت ایجاد کرده اند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: بر این اساس تعدادی از والدین دانش آموزان به فرمانداری و آموزش و پرورش مراجعه کرده‌اند ولی در راستای اهداف سیاسی فریادرسی برای آنها وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از اینکه متاسفانه اهداف سیاسی بر اهداف آموزشی ترجیح داده می‌شود، گفت: از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور می‌خواهم به عوامل خود دستور دهد نسبت به قانون بودجه سال 93 در خصوص ماده 180 پایبند باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet