خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1386/07/02 14:00:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

تابع: علم، رفاه اجتماعی، رشد اقتصادی و ارتقاء فرهنگی را به ارمغان می‌آورد

نماینده مردم میاندوآب گفت: علم، رفاه اجتماعی و رشد اقتصادی و نخبگی و ارتقاء فرهنگی و غنای درون را به ارمغان می‌آورد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسدالله تابع سومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: علم جهت‌دار زیور و زینت بشریت است و فرهنگیان کشور پرچمدار بحر علوم که جلوه‌ای از جمال خالق هستی است می‌باشند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب افزود: علم، اطلاعات و فناوری و پژوهش به جامعه بشریت توانمندی‌ زیادی می‌بخشد، صاحبان علم و دانایی را شجاع‌تر، فریادها را رساتر، ‌مدیران را بصیرتر و مصمم‌تر و برنامه‌ریزان را دقیق‌تر و رهبران را مسلط‌تر وآیندگان را به ادامه حیات امیدوارتر و اعتماد به نفس را درجامعه فزون‌تر وانسان‌ها را به خدا نزدیک‌تر می‌کند.

وی ادامه داد: علم، رفاه اجتماعی و رشد اقتصادی و نخبگی وارتقاء فرهنگی و غنای درون را به ارمغان می‌آورد پس باید قدر سنگربانان علم و دانش را ارج نهاد و از گرفتاری‌های روزمره نجاتشان داد و از جایگاه ویژه این انسانهای وارسته و فهیم پاسداری نمود.

تابع گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی‌های مردان قدسی در عرصه نبرد و هنرنمایی انسان‌های خدایی است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب تاکید کرد: بوش سرکرده تروریست‌ جهانی، ایران سرزمین عاشقان الله، سپاه پاسداران متشکل از یاران موحد و خداجو وهمدل و همفکر و از دیار و تبار عرش نشینان سروپا عشق و ایمان و عزت و تعهد است.

نماینده مردم میاندوآب اظهار داشت: ارتش آمریکا به نوامیس مردم تجاوز می‌کند و اموالشان را به غارت می برد و مردم را در سیاه‌چال‌های قرون وسطی زیر غل و زنجیر شکنجه می‌کند و دنیا را به سوی تباهی و نابودی سوق می‌دهد و این در حالی است که منفورترین زمام دار جهان آمریکا می‌باشد و آنها باز هم از دموکراسی و حقوق بشر دم می‌‌زنند.

تابع گفت: با کدام عقل و منطق آمریکا می‌خواهد با فاتحان دفاع مقدس در بیفتد در حالی که طرف شما تنها سپاه پاسداران نیست بلکه یک امت انقلابی و سلحشور می‌باشد که با عزت نفس و کرامت انسانی به موقع جوابی دندان شکن به این یاوه‌گویی‌ها که نشأت گرفته از پوچ مغزی و عدم شناخت اسلام ناب محمدی است خواهند داد.

وی گفت: آمریکایی‌ها مکار از مقاومت 33 روزه حزب‌الله لبنان عبرت نگرفته‌اند این بار پایشان را فراتر گذاشته و انگشت نشانه روی نیروی ستم‌ستیز دریا دل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در قلوب 70 میلیون ایرانی و تمام مجاهدان وآزادیخواهان جهان جای دارد، گذاشته‌اند.

نماینده مردم میاندوآب تصریح کرد: آمریکا باید بداند که سپاه فجر‌آفرین، پاسداران افلاک نشین وحاکم بر دلها هستند و از چنان توان رزمی برخوردارند که با یک اشاره ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای کاخ سفید را بر سرشان ویران می‌کنند.

تابع تاکید کرد: آمریکا دست ناپاکش در خون پاک مسلمانان فرو رفته‌ و از این جنایات خفت‌بار باید حیا کند و منطقه را رها سازد و سپاه پاسداران مجاهدان فی‌سبیل‌الهی هستند که جز رضای خدا به چیزی نمی‌اندیشند و از شنیدن نامشان لرزه به کاخ سفید می‌افتاد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet