هدر موبایل
1393/07/28 12:34:44
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

اصلاح طلبان نمی توانند راهکاری برای حل مشکلات جامعه ارائه دهند

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: تندروی اصلاح طلبان ضربه پذیری آنها را افزایش داده و حضور آنها در انتخابات آینده را با شکست روبه رو می کند.
اصلاح طلبان نمی توانند راهکاری برای حل مشکلات جامعه ارائه دهند عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: تندروی اصلاح طلبان ضربه پذیری آنها را افزایش داده و حضور آنها در انتخابات آینده را با شکست روبه رو می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/47750.jpg اصلاح,طلبان,نمی,توانند,راهکاری,برای,حل,مشکلات,جامعه,ارائه,دهند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شروع فعالیت های زودهنگام جریان اصلاح طلب برای ورود به انتخابات آینده مجلس، گفت: با توجه به سابقه فعالیت انتخاباتی اصلاح طلبان در سال 88، در هرمقطعی که این جریان از قانون خارج شود هیچ عقل منطقی با آنها همراهی نمی کند و تنها تا زمانی که حرفی درجهت توسعه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور داشته باشند می توانند فعالیت کنند.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اصلاح طلبان بارها نشان دادند که نمی توانند راهکاری برای حل مشکلات جامعه ارائه دهند.

وی تصریح کرد: اگر جریان اصلاح طلب تندروی های گذشته خودرا اصلاح نکند، مردم حضور آنها در دولت و مجلس را نمی پذیرند و باید گفت که رویه اصلاح طلبان و فعالیت های غیر قانونی آنها به طور قطع به ضرراین جریان تمام می شود، همچنین درخصوص فعالیت های زودهنگام انتخاباتی اصلاح طلبان باید گفت که آنها به دنبال تغییر و شناخت ذائقه مردم هستند که این روش اصلا صحیح نیست.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید براینکه  تندروی اصلاح طلبان شکست را برای آنها به ارمغان می آورد، افزود: نشست اخیر اعتماد ملی بسیار اشتباه بوده و ادامه این مسیر ضربه پذیری اصلاح طلبان را افزایش می دهد، ضمن اینکه مواردی هم که دراین نشست گفته شده خلاف قانون است، بنابراین توصیه می شود که اصلاح طلبان به سمت قانون حرکت کرده و خطاهای گذشته راتکرار نکنند، همچنین اجازه دهند که انتخابات آینده در مسیر عادی خود برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet