هدر موبایل
1393/08/23 13:57:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_

بادامچیان: در وضعیت انتخابات باید مراقب باشیم آب به آسیاب دشمن نریزیم

نماینده ادوار مجلس با اشاره به نزدیکی برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: سعی می‌کنیم در حزب موتلفه اسلامی نامزدهای انتخاباتی را بر اساس مبنا معرفی کنیم.
بادامچیان: در وضعیت انتخابات باید مراقب باشیم آب به آسیاب دشمن نریزیم نماینده ادوار مجلس با اشاره به نزدیکی برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: سعی می‌کنیم در حزب موتلفه اسلامی نامزدهای انتخاباتی را بر اساس مبنا معرفی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/49252.jpg بادامچیان:,در,وضعیت,انتخابات,باید,مراقب,باشیم,آب,به,آسیاب,دشمن,نریزیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛اسدالله بادامچیان با اشاره به برنامه‌های حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: حزب موتلفه اسلامی به عنوان یک حزب در رابطه با مسائل انتخاباتی در مرکز سیاسی خود معاونتی دائم به عنوان معاونت امور انتخابات دارد که این معاونت در فواصل میان انتخابات‌های مختلف به مسائل مربوط به انتخابات‌ها رسیدگی و درباره آنها اظهارنظر می‌کند.

وی با بیان اینکه در معاونت انتخابات حزب موتلفه اسلامی همواره به این فکر هستیم که انتخابات آینده باید چگونه برگزار شود و وظیفه حزب موتلفه اسلامی چیست، گفت: کمیته انتخابات حزب بر اساس وظایف خود فعالیت‌های مختلف افراد و تشکیلات هر گروه و همچنین فعالیت‌های کسانی که با ما در یک طیف قرار دارند چه اصولگرایان و چه ارزش‌گرایان را رصد می‌کند.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه ما انتخابات را امری مهم و سرنوشت‌ساز برای نظام می‌دانیم، گفت: انتخابات ما تنها انتخابات مربوط به داخل کشور نیست چرا که از آنجایی که ایران اسلامی همواره با استکبار جهانی و استکبار جهانی همواره با ایران اسلامی در حال درگیری بوده است ما نباید از بازی‌های استکبار و نفوذی‌های داخلی آنها غافل باشیم و در همین راستا تذکر می‌دهیم که در وضعیت انتخابات باید مراقب باشیم تا آب به آسیاب دشمن نریزیم.

بادامچیان با بیان اینکه سعی می‌کنیم در حزب موتلفه اسلامی نامزدهای انتخاباتی را بر اساس مبنا معرفی کنیم، گفت: ما در حزب موتلفه اسلامی به دنبال این هستیم تا نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را بر اساس مبنا معرفی کنیم. در جلسات حزب به این نتیجه رسیده‌ایم که کسانی باید به مجلس دهم راه پیدا کنند که بتوانند متناسب با مجلسی که برای دهه چهارم نظام جمهوری اسلامی است کارآمد باشند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کشور دچار یکسری مشکلات اقتصادی است، اضافه کرد: کسی باید وارد مجلس شورای اسلامی شود که بتواند مشکلات اقتصادی را از سر راه مردم بردارد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet