هدر موبایل
1387/12/21 14:47:00
سرویس سیاسی

ابوترابی فرد: وحدت امروز پیروان پیامبر اعظم، از برکات جمهوری اسلامی است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی وحدت امروز آحاد پیروان پیامبر اعظم را از برکات جمهوری اسلامی دانست، خاطرنشان کرد: امروز آرمان های بلند، استقلال و عزت امت اسلام و آزادی سرزمین فلسطین رمز وحدت و انسجام امت اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدحسن ابوترابی فرد" که ریاست جلسه علنی صبح امروز را برعهده داشت، در نطق میان دستور خود ضمن تبریک هفته وحدت با بیان اینکه 12 تا 17 ماه ربیع الاول ایام میلاد پر افتخار و حیات آفرین حضرت محمد (ص) می‌باشد گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران نماد وحدت و پیوند منسجم و حرکت هماهنگ امت اسلام است.

وی بازگشت به آموزه‌های دین حیات بخش اسلام و مشعل پر فروغ هدایت قرآن کریم و بیداری امت اسلام را زمینه ساز وحدت امروز آحاد پیروان پیامبر اعظم دانست و گفت: اینها از برکات جمهوری اسلامی است.

نایب رئیس اول مجلس در ادامه اظهار داشت: امروز آرمان های بلند، استقلال و عزت امت اسلام و آزادی سرزمین فلسطین رمز وحدت و انسجام امت اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: در تهاجم وحشیانه ایادی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به غزه  و به کشور لبنان ما وحدت و انسجام و حرکت هماهنگ امت اسلامی در مسیر عزت و استقلال، زنان، مردان و جوانان غیور فلسطین را مشاهده نمودیم.

ابوترابی حضور عزت آفرین مسلمانات از اقصی نقاط جهان در جمهوری اسلامی که با شعار حمایت از مقاومت پیروزمندانه فلسطین صورت گرفت را نمادی از وحدت و انسجام امت اسلام دانست.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی که متشکل از پیروان مذهب اهل سنت و ادیان مختلف آسمانی می باشد نمادی برجسته و فاخر از انسجام وحدت ملت ایران در پاسداری از برکات ماندگار و تحقق آرمان‌های پیامبر اکرم می‌باشد.

نایب رئیس اول مجلس اظهار امیدواری کرد: در پرتو آموزه‌های دینی و در سایه رهنمودهای حیات بخش قرآن کریم و با تمسک به فرامین و دستورات و سنن انسان ساز پیامبر اعظم، مسیر عزت و انسجام و اقتدار امت اسلام را با آگاهی و بیداری بپیماییم.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم برای جامعه بشریت پیام آور وحدت و عزت در مسیر بندگی و تقرب به خداوند باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet