آغاز هفته وحدت
1393/09/03 11:39:00
سرویس صحن
بیرانوند در نطق میان دستور:

عده ای به بهانه خستگی مردم، زندگی در کنار ظالم را توجیه می کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه استکبار جهانی در پی نابودی اسلام و ملت ایران است تصریح کرد: همیشه عده ای به بهانه خستگی مردم، زندگی در کنار ظالم را توجیه می کنند.
عده ای به بهانه خستگی مردم، زندگی در کنار ظالم را توجیه می کنند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه استکبار جهانی در پی نابودی اسلام و ملت ایران است تصریح کرد: همیشه عده ای به بهانه خستگی مردم، زندگی در کنار ظالم را توجیه می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg عده,ای,به,بهانه,خستگی,مردم،,زندگی,در,کنار,ظالم,را,توجیه,می,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهرام بیرانوند در نشست علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج لشگر مخلص خداست. بسیج مظهر اراده ما به مردم مسلمان ایران است که گوش به فرمان ولایت فقیه در جهت حفظ اسلام و منافع ملت و در دفاع از کشور داوطلبانه حرکت می کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر بسیج نبود 8 سال دفاع مقدس و جانانه ملت شریف ایران به این طراوت شکل نمی گرفت. استکبار جهانی روی همه چیز حساب کرده بود به جز حضور نیروهای مؤمن و داوطلبی که با قدرت ایمان در قالب بسیج، سر از پا نشناخته و امر دفاع دینی را در معرض دید جهانیان قرار دادند.

وی تصریح کرد: پیروزی فلسطین، لبنان، یمن، عراق و سوریه ثمره و نتیجه دفاع مقدس است. سالروز تشکیل بسیج را بزرگ می داریم و یقین داریم همه ملت ایران بسیجی اند و گوش به فرمان رهبری؛ همه مردم ما قاسم سلیمانی هستند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: از سال 61 زمانی که شاهد حضور نیروهای داوطلب بسیج در عرصه دفاع مقدس بودیم و بخش هایی از خاک ما همچنان در اختیار دشمن بعثی بود، عده ای برخلاف کلام و سیره امام که جنگ و دفاع را در رأس امور می دانست، آشکارا و پنهان ضمن پذیرش حضور دشمن در خاک میهن اسلامی، ساز اتمام جنگ را کوک می کردند و طی سال های بعد نیز این خط را دنبال کردند.

بیرانوند گفت: حضور این عده در مناصب حساس و بیان نقطه نظرات، تأثیر منفی در روحیه رزمندگان و نتایج جنگ داشت. به گفته فرد مطلع و موثری اگر به شیوه امام عمل می شد و امکانات کشور در خدمت جنگ قرار می گرفت و جنگ در رأس امور واقع می شد، قطعا جنگ زودتر به نتیجه می رسید؛ آن هم با سقوط صدام نه اینکه جام زهر قطعنامه 598 نوشانده شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بیان کرد: گویی همیشه عده ای به بهانه خستگی مردم، زندگی در کنار ظالم را توجیه می کنند ظالمی که تیغ در دست در پی نابودی ایران و اسلام است. امروز نیز استکبار جهانی بی پرده و با استفاده از ابزار مختلف در پی نابودی اسلام و ملت ایران است و ما موظف هستیم در مقابل این دشمنی آشکار مجهز باشیم، نقشه های بلند مدت استکبار را بشناسیم و با تکیه به ملت و اعتماد به وعده های الهی، حقوق حقه مان را مطالبه و حفظ نماییم.

وی تأکید کرد: باید دقت کنیم عده ای مرعوب و دنیا زده ملت و منافع ملت را برای اثبات یک تئوری غلط «امکان زیست منفعلانه ذیل نظم استکباری» فنا نکنند.

بیرانوند در ادامه نطق خود با یادآوری اینکه آمریکا ام الفساد قرن و دشمن خونی ملت ایران و اسلام است، خطاب به رئیس جمهور گفت: در خصوص مذاکرات هسته ای اهدافی را متصور بودید و بعضا اعلام کردید؛ آیا پس از شروع مذاکرات، حملات رسانه ای و تهدیدات نظامی آمریکا کاهش یافته است؟ آیا متناسب با حوزه نفوذ ایران در منطقه و جهان و افزایش تأثیرگذاری ایران، نباید از موضع بالاتری در معادلات دیپلماتیک سخن گفت؟ آیا 16 ماه گذشته به مذاکرات فنی یعنی نحوه انجام تکالیف ما نگذشت؟ آیا وقتی برای لغو یکباره همه تحریم ها مصرف شد؟ گام های عملی طرف مقابل چه شد؟ اگر استکبار لغو یکباره تحریم ها را اجرا نکرد، امتیازات داده شده و گام های برداشته شده چه می شود؟

این نماینده مجلس افزود: نکند قرار است تمدید مذاکرات سریالی باشد؛ اگر اینگونه باشد چه موقع امکانات داخل کشور معطوف به حل مسائلی مانند اشتغال خواهد شد.

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور به نظر شما از روز اول به ژاپنی ها گفتند قرار است مذاکرات اعتمادسازی 50 سال طول بکشد؟ آیا بی خبری جامعه و حتی نخبگان از مذاکرات منجر به حمایت مردم از تصمیمات و توافقات دولت نخواهد شد؟

بیرانوند در ادامه به مسائل حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و با تسلیت فوت معلم فرهنگی خشخاشی، خواستار اهتمام مسئولان اجرایی نسبت به مصوبات سفر لرستان، در دستور کار قرار گرفتن راه آهن درود –بروجرد - ملایر، احداث سد گله رود و ساخت و تکمیل چهارخطه بروجرد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet