خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/09/05 11:21:03
سرویس صحن
امروز صورت گرفت؛‌

تجمع جمعی از صاحبان مسکن مهر پردیس مقابل مجلس

جمعی از صاحبان مساکن مهر پردیس در اعتراض به اقدام دولت مبنی بر تاخیر در واگذاری مسکن مهرشان و همچنین دریافت مجدد وجوهی مقابل مجلس تجمع کردند.
تجمع جمعی از صاحبان مسکن مهر پردیس مقابل مجلس جمعی از صاحبان مساکن مهر پردیس در اعتراض به اقدام دولت مبنی بر تاخیر در واگذاری مسکن مهرشان و همچنین دریافت مجدد وجوهی مقابل مجلس تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43511.jpg تجمع,جمعی,از,صاحبان,مسکن,مهر,پردیس,مقابل,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ جمعی از صاحبان مساکن مهر پردیس امروز چهارشنبه 5 آذرماه در اعتراض به اقدام دولت مبنی بر تاخیر در واگذاری مسکن‌های مهر به صاحبان آن مقابل مجلس تجمع کردند.

به گفته یکی از تجمع کنندگان دولت قرار بود سال گذشته مسکن مهر شهرستان پردیس را به صاحبان آن‌ها تحویل دهد که این موضوع تاکنون با تاخیر مواجه شده و اکنون مسئولان برای تحویل این مسکن‌ها تقاضای دریافت 12 میلیون تومان از افراد کرده‌اند.

همچنین گفتنی است تعدادی از دانشجویان دندانپزشکی فارغ‌التحصیل خارج از کشور در اعتراض به اقدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تغییر ضوابط در خصوص جایابی آنان در دانشگاه‌ها صبح امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

لازم به ذکر است تجمع دانشجویان دندانپزشکی مقابل مجلس در ماه گذشته نیز صورت گرفته بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet