شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1393/09/10 10:58:13
سرویس صحن

تشکر مجید انصاری از نطق رئیس مجلس

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: از دکتر لاریجانی رئیس مجلس به دلیل نطق زیبایشان که از سخنرانی ها و نطق های تاریخی شهید مدرس استفاده کرده بود تشکر می کنم.
تشکر مجید انصاری از نطق رئیس مجلس معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: از دکتر لاریجانی رئیس مجلس به دلیل نطق زیبایشان که از سخنرانی ها و نطق های تاریخی شهید مدرس استفاده کرده بود تشکر می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/69235.jpg تشکر,مجید,انصاری,از,نطق,رئیس,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجید انصاری در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه 10 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، با تبریک روز مجلس گفت:‌ سالروز شهادت شهید مدرس نماینده همیشه جاوید تاریخ ایران را تسلیت می گویم و از دکتر لاریجانی به دلیل نطق زیبایشان که از سخنرانی‌ها و نطق‌های تاریخی شهید مدرس استفاده کرده بود تشکر می کنم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: دکتر لاریجانی با استفاده از سخنان بسیار زنده و هشداردهنده شهید مدرس، در نطقشان فضای مجلس را عطرآگین کردند .

انصاری در خصوص قانون نویسی و بررسی طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت گفت: با توجه به اصل 52 قانون اساسی کل بودجه سالانه کشور در مجلس به تصویب می‌رسد بنابراین مشخص کردن ارقام بودجه‌ای در طرح الحاقی با اصول قانون‌نگاری و انضباط مالی مخالف است. همه ساله دولت و مجلس متناسب با نیازهای خود بودجه را تقدیم و تصویب می کردند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: اگر در قانون دایمی بگوییم که دستگاه ها مجازند یک درصد از اعتبارات را صرف ورزش کنند معلوم نخواهد بود کدام دستگاه این مهم را انجام می دهد و کدام دستگاه انجام نمی دهد بنابراین باید به این موضوع توجه شود تا وضعیت سازمان مدیریت و  نظارت راهبردی ریاست جمهوری در این زمینه مشخص و امکان تبادل موافقتنامه ها فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet