شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1393/09/10 11:38:51
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکری مطرح کرد:

انتقاد از بی‌توجهی عکاسان و رسانه‌ها به روز مجلس

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از بی‌توجهی عکاسان ورسانه‌ها به روز مجلس، گفت: امروز روز مجلس است اما هیچ عکاس و خبرنگاری به مجلس نیامده است.
انتقاد از بی‌توجهی عکاسان و رسانه‌ها به روز مجلس عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از بی‌توجهی عکاسان ورسانه‌ها به روز مجلس، گفت: امروز روز مجلس است اما هیچ عکاس و خبرنگاری به مجلس نیامده است. https://cdn.icana.ir/d/019/65439.jpg انتقاد,از,بی‌توجهی,عکاسان,و,رسانه‌ها,به,روز,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه 10 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بی‌توجهی عکاسان و رسانه‌ها به روز مجلس، گفت: امروز روز مجلس است اما هیچ عکاس و خبرنگاری به مجلس نیامده، در حالی که وقتی قرار است وزیری از مجلس رای اعتماد بگیرد همه خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران در جلسه علنی مجلس حاضر می‌شوند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ما همچنین انتظار داشتیم اعضای هیات دولت برای تبریک روز مجلس به نمایندگان، امروز در مجلس حاضر شوند.

قاضی پور ادامه داد: روابط عمومی مجلس باید روز مجلس را با شکوه‌تر برگزار می‌کرد.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، خطاب به رئیس مجلس، گفت: البته صحبت‌های حکیمانه شما در ابتدای جلسه علنی امروز همه چیز را جبران کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet