هدر اصلی
1393/09/16 11:03:58
سرویس صحن
طبیب‌زاده نوری در نطق میان‌دستور:

انقلاب اسلامی نه تنها به آسیا بلکه به آفریقا هم صادر شد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نه تنها در آسیا بلکه به آفریقا و آمریکای لاتین به‌عنوان حیات خلوت شیطان بزرگ صادر شد، تصریح کرد: مکانیزم نوینی به نام ولایت فقیه در حکومت دینی در ایران، تمام نقشه‌های آمریکا علیه انقلاب اسلامی را با شکست مواجه کرد.
انقلاب اسلامی نه تنها به آسیا بلکه به آفریقا هم صادر شد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نه تنها در آسیا بلکه به آفریقا و آمریکای لاتین به‌عنوان حیات خلوت شیطان بزرگ صادر شد، تصریح کرد: مکانیزم نوینی به نام ولایت فقیه در حکومت دینی در ایران، تمام نقشه‌های آمریکا علیه انقلاب اسلامی را با شکست مواجه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/80249.jpg انقلاب,اسلامی,نه,تنها,به,آسیا,بلکه,به,آفریقا,هم,صادر,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا طبیب‌زاده نوری در نشست علنی امروز (یکشنبه 16 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور ضمن تبریک روز دانشجو به سربازان جنگ نرم در عرصه دانشگاه‌های کشور گفت: پس از انقلاب اسلامی، دو رویکرد فکری و سیاسی در میان دولتمردان جمهوری اسلامی ایران موجود بوده است؛ گروهی معتقدند جهان کدخدا دارد و به لیل تفوق علمی، نظامی و اقتصادی کدخدا هیچ کشوری نمی‌تواند از قلمرو اقتدار او مستقل باشد و همه باید تحت حاکمیت نظام سلطه باشند؛ قلمرو دین محدود به اعمال فردی است و در سیاست و اقتصاد نیز باید نسخه غرب را پیچید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: گروه دوم معتقد به کفایت و کارایی دین جهت رفع نیازهای بشر در همه اعصار حتی در قرن 21 است و تنها راه نجات ملت‌ها را مقاومت عزتمندانه تا مرز شهادت می‌داند.

وی بیان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی رژیم جنایتکار آمریکا در سده اخیر و خصوصاً پس از فروپاشی شوروی به‌عنوان تنها ابرقدرت، با مکانیزم‌های گوناگون حکومت‌های مستقل را ساقط نموده است؛ در اروپای شرقی و آسیای میانه با رواج ابتذال فرهنگی، روحیه مصرف‌گرایی و رویای پیوستن به سازمان تجارت جهانی و ناتو در میان سیاستمداران غرب‌زده، سناریوی انقلاب مخملی را رقم زده که آخرین نمونه آن تغییر حکومت در اوکراین است.

این نماینده مجلس ادامه داد: در آسیا، حضور مستقیم نظامی خود را با سناریوی ایجاد بهانه و مستمسک، مشروعیت بخشیده است و حضور در افغانستان و عراق به بهانه 11 سپتامبر و وجود سلاح شیمیایی در عراق آغاز شد، ضمن آنکه شیوه قدیمی‌تر طراحی کودتا توسط نظامیان و ایجاد حکومت‌های دست‌نشانده آمریکایی در کشورهای آمریکای لاتین و آسیا و آفریقا، همچون حضور پینوشه در شیلی و انورسادات در مصر شاهدی بر این مدعا است.

طبیب‌زاده نوری ادامه داد: حمایت از شاهان گوش به فرمان عرب در منطقه خاورمیانه و آفریقا، شیوه متعلق به جوامع سنتی‌تر و ابتدایی‌تر بوده است و آخرین سناریو نیز ایجاد و تجهیز گروه‌های تروریستی خلق‌الساعه نظیر داعش جهت درهم شکستن مقاومت حکومت‌های مستقل و مردمی همچون سوریه و عراق است.

وی بیان کرد: آمریکا کلیه سناریوهایی که هر یک می‌توانست حکومتی را ساقط کند، پس از انقلاب اسلامی در ایران به اجرا گذاشت؛ کودتای نوژه، حمایت از گروه‌های تروریستی نظیر منافقین و ریگی، جنگ تحمیلی، حضور نظامی، کودتای مخملی در فتنه 88 و... همه سناریوهایی بود که به لطف و عنایت الهی و به دلیل وجود مکانیزم نوین به نام ولایت فقیه در حکومت دینی در ایران به شکست کشیده شد و انقلاب آبدیده‌تر، پخته‌تر و قوی‌تر گردید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: سناریوی تحریم علمی آغاز شد ولی آنهم کارساز نبود؛ ایران اسلامی تنها به اتکای دانش بومی و به برکت رادمردانی چون شهید طهرانی‌مقدم‌ها به ششمین قدرت موشکی دنیا تبدیل شد و به برکت دانشمندانی چون شهید شهریاری‌ها به صف تولیدکنندگان دانش هسته‌ای پیوست و با تلاش امثال مرحوم کاظمی و آشتیانی به دنیای سلول‌های بنیادی قدم گذاشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه انقلاب اسلامی نه تنها در آسیا بلکه به آفریقا هم صادر شد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی توانست در آمریکای لاتین در حیات خلوت شیطان بزرگ وارد شود و عقد اخوت با مبارزان ضدآمریکایی در آمریکای لاتین بست، لذا غرب به این نتیجه رسید که این منبع الهام‌بخش باید مهار شود و آخرین سناریوی آمریکا در جنگ علیه ملت ایران یعنی تحریم همه‌جانبه اقتصادی در دستور کار شیطان بزرگ قرار گرفت؛ سناریویی که تا بحال با این شدت و وسعت در تحریم کوبا هم اعمال نشده بود.

طبیب‌زاده نوری افزود: بهانه تحریم‌ها بحث هسته‌ای ایران شد در حالی که هند و پاکستان در همسایگی ایران به صورت بالقوه دارای سلاح هسته‌ای هستند ولی ایران به دلیل احتمال ساخت سلاح هسته‌ای در آینده تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفت و سوال اینجاست که اگر جمهوری اسلامی ایران به فرض محال از جدیدترین فناوری غرب کاملا انصراف دهد و همه مراکز اتمی خود را پلمب نماید، اما عملا از مردم مظلوم غزه، بحرین، سوریه و لبنان حمایت کند؛ احکام اسلامی را در کشور پیاده کند؛ شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر کودک‌کشی و آواره‌سازی مظلوم را سر دهد؛ موشک دوربرد بسازد و به غزه مظلوم و دوستان منطقه‌ای فناوری آن را صادر کند؛ تحریم‌ها برداشته خواهد شد؟

وی گفت: آیا جمهوری اسلامی می‌تواند احکام قصاص و مجازات‌های اسلامی را پلمب و تعطیل کند؟

عضو فراکسیون زنان مجلس تصریح کرد: سردمداران جنایتکار آمریکا اظهار داشتند که تحریم‌ها، انقلاب اسلامی ایران را پای میز مذاکره کشانده تا جایی که عملاً تن به تعطیلی فوردو، تغییر کاربری اراک و وجود یک برنامه غنی‌سازی نمایشی در نطنز با سانتریفیوژهای نسل اول که حکم غنی‌سازی با متد چراغ‌نفتی در صنعت پیشرفته هسته‌ای کنونی است، داده است.

وی ادامه داد: وقتی به اعتقاد آنها سلاح تحریم یک‌بار کارساز بوده چه تضمینی وجود دارد که بار دیگر تحت عناوین حقوق بشری و حمایت از تروریسم، سلاح تحریم به کار گرفته نشود؟

طبیب‌زاده نوری بیان کرد: نرمش دیپلماتیک در یکسال اخیر باعث شد گرگ درنده، زشت‌ترین تحقیرها و توهین‌ها را که مستحق خود اوست و تابحال جرأت ابراز آنها را نداشت، نثار ملت ایران کند.

این نماینده مجلس خطاب به وزیر امور خارجه گفت: در یکسال اخیر با افکار عمومی در داخل و دنیا اتمام حجت شد و همه زیاده‌خواهی آمریکا را برای چندمین بار ملاحظه کردند؛ تنها راه عدم تکرار تحریم در جنگ اقتصادی، گرفتن آرایش جنگی اقتصادی توسط دولت و ملت در مقابل اولین‌بار آن است.

وی ادامه داد: مقاومت یعنی جلوگیری از مصرف ارز در واردات کالاهای غیرضروری، مقاومت یعنی توسعه کیفی صنعت خودروسازی و بی‌نیازی از رنو و پژو؛ مقاومت یعنی خرید تضمینی گندم و برنج به قیمت عادلانه از کشاورز و امیدواری آنان به کشت کالاهای استراتژیک؛ مقاومت یعنی جلوگیری از خروج ارز جهت ورود خودروهای لوکس به کشور؛ مقاومت یعنی کمک به کیفی‌سازی صنایع، لوازم خانگی و کاهش تدریجی ورود محصولات سامسونگ و ال‌جی؛ مقاومت یعنی تامین بخش قابل توجهی از بودجه سالانه از مالیات و کاهش تدریجی وابستگی به نفت؛ مقاومت یعنی طراحی و اجرای برنامه بلندمدت در مصرف آب.

طبیب‌زاده نوری در ادامه نطق خود خطاب به وزیر امور خارجه تصریح کرد: آقای ظریف، علی‌رغم اینکه گزارش بی‌محتوای چند روز قبل شما را که حاوی یک سطر اطلاعات در مورد مذاکرات نبود، توهین به شخصیت و شعور نمایندگان می‌دانم، قانون "همه یا هیچ" پذیرفته شده در موافقت‌نامه ژنو و تصویب پروتکل توسط مجلس را به شما یادآوری می‌کنم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: مجلس در برابر زیاده‌خواهی شیطان بزرگ خواهد ایستاد و به کمک دولت خواهد آمد؛ یک توافق بد بسیار بدتر از عدم توافق به منظور حفظ استقلال و عزت کشور است؛ آیندگان در مورد ما قضاوت خواهند کرد همانگونه که ما اکنون به قضاوت تاریخ گذشته نشسته‌ایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet