هدر موبایل
1393/10/03 16:28:21
سرویس سیاسی
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد:

وزارت اطلاعات موضوع تابعیت صهیونیستی مالک ایرلاین اوکراینی را بررسی کند/ همکاری با صهیونیست‌ها حرام و غیرقانونی است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخباری مبنی بر ابهام در تابعیت صهیونیستی مالک ایرلاین اوکراینی گفت: وزارت اطلاعات باید به صورت جدی این مقوله را بررسی و در صورت صحت اقدامات لازم را انجام دهد.
وزارت اطلاعات موضوع تابعیت صهیونیستی مالک ایرلاین اوکراینی را بررسی کند/ همکاری با صهیونیست‌ها حرام و غیرقانونی است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخباری مبنی بر ابهام در تابعیت صهیونیستی مالک ایرلاین اوکراینی گفت: وزارت اطلاعات باید به صورت جدی این مقوله را بررسی و در صورت صحت اقدامات لازم را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg وزارت,اطلاعات,موضوع,تابعیت,صهیونیستی,مالک,ایرلاین,اوکراینی,را,بررسی,کند/,همکاری,با,صهیونیست‌ها,حرام,و,غیرقانونی,است Icana

خبرگزاری خانه ملت; مریم شریف زاده; منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر بکارگیری خط ایرلاینی با مالکیت فردی صهیونیست در آسمان ایران گفت: به طور کلی هر نوع همکاری با شرکت ها یا افرادی که در خصوص تابعیت یا مالکیت صهیونیستی آن ها ابهامی وجود دارد، اقدام نادرستی است که به شدت انتظار می رود تا از این موضوع پرهیز شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در این خصوص گزارشی به دست کمیسیون امنیت ملی نرسیده است و در صورتی که هر گونه اطلاعات مکفی مبنی بر تایید این اخبار کسب شود بدون شک کمیسیون از کنار این موضوع عبور نخواهد کرد.

حقیقت پور هم چنین تصریح کرد:انتظار می رود وزارت اطلاعات در این خصوص بررسی های جدی را داشته باشد و در صورت تایید این موضوع صحت و سقم این اخبار را به صورت قطعی اعلام کند چرا که وجود این فضا و ابهام به هیچ وجه به سود کشور نیست.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:سازمان هواپیمایی کشور باید به شدت در این موراد دقت داشته و پی از عقد هر قرارداد یا انجام هر پروژه جدید این دست از ابهامات را بررسی و در این خصوص از همکاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی نیز سود ببرذد.

به گزارش خانه ملت، برخی از رسانه ها با انتشار اخباری اعلام کردند یک شرکت هوایپمایی اوکراینی که مالک آن فردی صهیونیستی است بیش از چند ماه است با مجوزهای سؤال برانگیز، اقدام به جابجایی مسافر از خاک ایران به کشور اوکراین می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet