هدر موبایل
1387/12/25 13:46:00
سرویس فرهنگی
در واکنش به انتشار خبری با عنوان تعطیلات نوروزی نمایندگان چگونه می گذرد؟

اداره کل فرهنگی روابط عمومی مجلس خبر منتشر شده در سایت تابناک را تکذیب کرد

**اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی خبر منتشر شده در سایت تابناک با عنوان «تعطیلات نمایندگان مجلس چگونه می گذرد؟» را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،متن این تکذیبیه به شرح زیر است:

مدیر محترم سایت خبری تحلیلی تابناک

با سلام و تحیت

نظر به انتشار خبری با عنوان «تعطیلات نمایندگان مجلس چگونه می گذرد؟» با کد شماره 40234 در مورخ 21/12/87 ضمن تکذیب خبر، خواهشمند است دستور فرمایید بمنظور تنویر افکار عمومی توضیحات ذیل منتشر گردد:

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی براساس تعهد خود نسبت به ایفای وظیفه نمایندگی و همراهی با مردم، از هر فرصتی برای حضور در حوزه انتخابیه به منظور انجام دیدارهای مردمی و حل و فصل مشکلات آنان و همچنین مذاکره با مسئولین استفاده می کنند.

نمایندگان مجلس همواره و در هر زمان شور و نشاط خود را مرهون با مردم بودن دانسته و از تعطیلات نوروزی به عنوان یک فرصت طلایی در جهت تحقق رسالت خطیر نمایندگی استفاده می نمایند.

بدیهی است؛ با توجه به تلاش و پیگیری مستمر نمایندگان در طول ایام سال چه در جایگاه نظارتی و یا حضور در کمیسیون ها و صحن علنی مجلس بمنظور قانونگذاری، شایسته نیست در خبری که هیچگونه مبنا و مستندی ندارد، مورد بی مهری و کم لطفی قرار گیرند.

اگرچه نمایندگان محترم مجلس مانند سایر آحاد جامعه می توانند برای خود برنامه ریزی سفر در ایام تعطیلات نوروزی داشته باشند و همچون دیگران از حقوق عادی شهروندی بهره مند گردند که این امر با هیچ مساله ای منافات ندارد، اما باز هم آنان از این فرصت برای با مردم بودن استفاده می کنند. حضور هر ساله نمایندگان محترم در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در قالب کاروان راهیان نور خود گواهی براین مدعاست.

شایسته نیست در زمانی که جامعه نیاز به آرامش و همگرایی و شور و نشاط دارد، با انتشار اینگونه اخبار کذب دستخوش تشویش قرار گیرد.

اداره کل فرهنگی و روابط عمومی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet