انتخابات ریاست جمهوری
1393/10/08 11:05:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

9 دی مظهر ولایت پذیری، و دفاع مردم از آرمان‌هاست ‌

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۹ دی مظهر بصیرت ملت است افزود: حضور مردم در این روز لبیک به امام راحل بود.
9 دی مظهر ولایت پذیری، و دفاع مردم از آرمان‌هاست ‌ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 9 دی مظهر بصیرت ملت است افزود: حضور مردم در این روز لبیک به امام راحل بود. https://cdn.icana.ir/d/019/84251.jpg 9,دی,مظهر,ولایت,پذیری،,و,دفاع,مردم,از,آرمان‌هاست,‌ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛محمدحسن آصفری با تأکید براینکه 9 دی مظهر ولایت پذیری، بصیرت و حضور یکپارچه مردم در پاسداری از آرمان هاست، اظهار کرد: 9 دی قطعاً روز لبیک به امام (ره) بود و مردم بار دیگر با آرمان های امام راحل، انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

وی تصریح کرد: فتنه 88 هیچگاه از حافظه ملت پاک نخواهد شد. برخی از روی نادانی و جهالت و برخی با نیت خیانت به ملت و کشور وارد عمل شدند و چنین رخدادی را رقم زدند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه پیام 9 دی بصیرت و ولایت پذیری در مقابل زیاده خواهی است، عنوان کرد:چیزی که باعث شد فتنه 88 شکل بگیرد زیاده خواهی و فرار از قانون بود و افرادی که خود را دلسوزان نظام می دانستند عملاً اوضاع کشور را در برهه‌ای از زمان به آشوب کشاندند اما مردم در روز 9 دی پاسخ کوبنده‌ای به این بی قانونی و زیاده خواهی دادند./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet