خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/10/09 13:30:40
سرویس صحن
صادقی در نطق میان دستور:

امیدواریم همه شخصیت های سیاسی در قبال فتنه اعلام موضع کنند

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: چون امکان فتنه گری در هر زمان محتمل است امید است از سایر شخصیت های سیاسی که در فتنه گذشته اعلام موضع نکردند و جای آنان خالی است مصاحبه هایی به عمل آید و پخش شود.
امیدواریم همه شخصیت های سیاسی در قبال فتنه اعلام موضع کنند نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: چون امکان فتنه گری در هر زمان محتمل است امید است از سایر شخصیت های سیاسی که در فتنه گذشته اعلام موضع نکردند و جای آنان خالی است مصاحبه هایی به عمل آید و پخش شود. https://cdn.icana.ir/d/019/59606.jpg امیدواریم,همه,شخصیت,های,سیاسی,در,قبال,فتنه,اعلام,موضع,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ضرغام صادقی در صحن علنی امروز (سه شنبه، 9 دی ماه) در نطق میان دستور خود با بیان اینکه روز نهم دی ماه به واسطه حرکت عظیم و فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار شد و اکنون 5 سال از آن یوم الله اکبر می گذرد، گفت: ضمن گرامیداشت حماسه بی نظیر مردم شریف در این روز ارزشمند و تجدید خاطره رحمت محمدی، اقتدار حیدری، لطافت حسنی و شجاعت حسینی در عملکرد رهبر معظم انقلاب از نقش ارزشمند صداوسیمای جمهوری اسلامی که با انعکاس اخبار و افشای نقش‌های آشکار و مخفی افراد ذی مدخل در فتنه 88 و دعوت از شخصیت های سیاسی مختلف در روشنگری افکار ایفای نقش کردند قدردانی می‌کنم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: چون امکان فتنه گری در هر زمان محتمل است امید است از سایر شخصیت های سیاسی که در فتنه گذشته اعلام موضع نکردند و جای آنان خالی است مصاحبه هایی به عمل آید و پخش شود.

وی در ادامه با بیان اینکه آثار منفی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و تأثیر مستقیم بر تشدید بیکاری، رکود سرمایه گذاری و تحریم های بی سابقه و کاهش تولید و کاهش رونق اقتصادی از تبعات منفی و طولانی مدت فتنه 88 است، گفت: اگر همگان قانون را رعایت می کردند امروز مذاکرات ما از موضع بالاتری دنبال می شد.

صادقی در ادامه با اشاره به اینکه فتنه می تواند همه و حتی برخی از بزرگان را در بر گیرد، عنوان کرد: فتنه زمینه حذف آنها را فراهم می کند و نفرت ملت را به دنبال دارد همچنین خبط بزرگ فتنه شخصیت محوری به جای حقیقت محوری بود تا امکان انحراف افکار عمومی را فراهم کرده و باطل را جایگزین کند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نهم در ادامه با اشاره به کلام امیرالمؤمنین علی(ع) علت اصلی فتنه را این چنین معرفی می کند: اصرار بر خطا گمراهی دیگری است و اگر عفو رهبر معظم انقلاب نبود و اگر این اتفاق در زمان امام(ره) به وقوع می پیوست طور دیگری با سران فتنه رفتار می شد پس قدر این عطوفت و مهربانی رهبر معظم انقلاب را باید دانست و از این فرصت استفاده نمود.

وی افزود: از دولت یازدهم به حکم تدبیر می خواهیم راه های عملیاتی و ملموس اقتصاد مقاومتی برای برون رفت از شرایط کنونی رکود که به مقاوم سازی اقتصاد کمک می کند را اجرایی نمایند و منحصرا به مذاکرات چشم ندوزند چرا که یک سال گذشته تجربه بسیار خوبی بود که عمیقا به این باور برسیم که رهبر انقلاب نسخه ارزشمندی را توصیه نمود که اولا نمی توان به طرف مذاکره کننده خارجی اعتماد کرد و ثانیا رفع موانع اقتصادی از درون امکان پذیر است.

صادقی در ادامه در خصوص تخلف در برداشت 4.1 میلیاردی از دولت عنوان کرد: انتظار داریم قانون را فصل الخطاب بداند و پاسخ گزارش کمیسیون برنامه و بودجه که مبتنی بر نظرات دیوان محاسبات است از مجاری قانونی خود که در قالب دفاع دولت در مجلس شورای اسلامی قبل از قرائت گزارش می باشد را دنبال نمایند و با تهدید و تهمت و جنگ رسانه ای و مطبوعات پیگیری نکنند که به تعامل واقعی دولت آسیب می‌رساند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پایان از رئیس جمهور، وزارت علوم، کشور و اطلاعات خواست تا اجازه ندهند جریانات سیاسی استان فارس و شهر شیراز را به باشگاه سیاسی و میتینگ های انتخاباتی تبدیل کند و خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهند افرادی را برای سخنرانی دعوت کنند که فضای آرام فارس را به آشوب بکشاند و به جای رفع مشکلات اقتصادی مردم بر روی اعصاب آنها راه بروند و اگر این رسالت عمل نشود، مردم شریف شیراز و استان فارس و نمایندگان آن جواب دندان شکنی به آنها خواهند داد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet