روز مجلس
1393/10/09 13:10:19
سرویس صحن
کائیدی در نطق میان دستور:

ملت ایران در مقابل فتنه واکسینه شده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ با بیان اینکه نظام اسلامی ما کپی نظام صدر اسلام است٬ گفت: امیدواریم ملت ایران وضعیتی را که در مقابل فتنه‌ها و طغیان‌ها واکسینه شده را ادامه دهد.
ملت ایران در مقابل فتنه واکسینه شده است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ با بیان اینکه نظام اسلامی ما کپی نظام صدر اسلام است٬ گفت: امیدواریم ملت ایران وضعیتی را که در مقابل فتنه‌ها و طغیان‌ها واکسینه شده را ادامه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/44125.jpg ملت,ایران,در,مقابل,فتنه,واکسینه,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ علی کائیدی در نشست علنی امروز سه‌شنبه(9 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: در گذشته که بنا بر این شد در جلسه امروز نطق داشته باشم عده‌ای از همکاران به من توصیه کردند که آرام و با ملاحظه صحبت کنید. من به آن‌ها گفتم درباره 9 دی و پاسداشت آن هیچ ملاحظه‌ای به جز فرمایشات مقام رهبری نداریم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی٬ افزود: دی ماه حضور پرشکوه و عاشورایی مردم در دفاع از جمهوری اسلامی و میثاق با ولایت بود.

وی با بیان اینکه در تاریخ انقلاب اسلامی دو حادثه مهم و فراموش نشده وجود دارد؛ حادثه اول هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس است و حادثه دوم فتنه سال 88 است٬ گفت: در هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، ملت ایران دشمن را به خوبی می‌شناخت و مرز بین حق و باطل به خوبی مشخص بود ولی در فتنه 88 برنامه‌ریزی بلندمدت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل و سرمایه‌گذاری بر روی عوامل داخلی و زخم خوردگان از انقلاب اسلامی که برخی از خواص بی‌بصیرت و سابقه‌داران در انقلاب و وابستگان آنان در فتنه میدان‌داری می‌کردند با این هدف که به بهانه تقلب و ایجاد غبار، باطل را به مانند حق نشان دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ تصریح کرد: فتنه 88 به فرمایش رهبری فتنه بسیار بزرگی بود که با گذشت زمان ابعاد پیچیده و عجیب و پشت پرده آن بیشتر مشخص می‌شود، به فرمایش مقام معظم رهبری فتنه 88 گناه نابخشودنی است که اگر امام بود سخت برخورد می‌کرد چرا که این، ظلم بر ملت ایران بود.

وی ادامه داد: در جریان فتنه 88 ظلم بر شهدا و خانواده آنان و جفا در حق امام شد و طمع دشمنان قسم خورده نظام را برانگیخت و دشمن را امیدوار کرد چرا که آنها به دنبال ایجاد میدان التحریر و العربیه و سقوط نظام بودند.

کائیدی ادامه داد:‌ در نهایت این مساله باعث تشدید تحریم‌های هوشمند علیه ملت شد که در حال حاضر نیز آثار تشدید تحریم‌ها در بین مردم و در زندگی آنها هویداست.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران دو هدف را دنبال کردند ولی زهی خیال باطل٬ گفت: این مردم خودشان به فرمان مقام معظم رهبری انقلاب را علم کردند و با جانفشانی و تقدیم شهدا در تمام صحنه‌های انقلاب، نظام و انقلاب اسلامی را پایداری نمودند و با حضور به موقع و با بصیرت در نهم دی ماه مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران زدند.

کائیدی گفت: حال عده‌ای با نفوذ در بدنه نظام اسلامی به طور نرم‌افزاری به دنبال تطهیر عوامل و سران فتنه هستند. کسانی که زمینه اهانت به تمثال امام، رهبری و امام حسین (ع) در عاشورای سال 88 در خیابان‌های تهران فراهم کردند حصر کمترین مجازات‌شان است و از الطاف نظام و رهبری است.

وی با بیان اینکه 9 دی یک امتحان الهی بود، گفت: ملتی که در عرصه هشت سال دفاع مقدس و نهم دی ماه با سربلندی بیرون آمد به هیچ وجه از سران فتنه و فتنه‌گران نخواهد گذشت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی٬ یاداور شد: امیدوارم ملت ایران وضعیتی را که در مقابل فتنه‌ها و طغیان‌ها واکسینه شده را ادامه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet