انتخابات ریاست جمهوری
1393/10/09 12:42:04
سرویس صحن
کوثری در تذکر شفاهی:

دولت به جای تمرکز به رفع تحریم، به فکر تحقق اقتصاد مقاومتی باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چرا همه تمرکز دولت در راستای لغو تحریمها است، در صورتی که انتظر مردم از دولت، فعال شدن تولید و کار است.
دولت به جای تمرکز به رفع تحریم، به فکر تحقق اقتصاد مقاومتی باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چرا همه تمرکز دولت در راستای لغو تحریمها است، در صورتی که انتظر مردم از دولت، فعال شدن تولید و کار است. https://cdn.icana.ir/d/019/85131.jpg دولت,به,جای,تمرکز,به,رفع,تحریم،,به,فکر,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اسماعیل کوثری  در نشست علنی امروز (سه شنبه 9 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تبریک سالروز حماسه 9 دی گفت: برخی شخصیت های سیاسی در فتنه 88 امتحان بدی دادند و روز 9 دی سالروز اعلام وفاداری مردم به انقلاب اسلامی، ارزش ها و انزجار از فتنه گران بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور گفت: چرا در وزارتخانه ها و استانداری ها آنچنان صحبتی و آثاری از حماسه 9 دی دیده نمی شود که این موضوع نیازمند رسیدگی است.

وی ادامه داد: همچنین چرا باید دولت نسبت به روزی که مردم با حضور در خیابان هاو بر علیه فتنه گران حماسه آفرینی کردن حساس نباشد.

کوثری در ادامه در رابطه با بحث اقتصاد مقاومتی افزود: چرا طی این مدت دولت یازدهم اقدام اساسی در رابطه با اقتصاد مقاومتی در سال جاری و سال آتی آنچنان توجهی نکرده و همه تمرکز دولت در راستای لغو تحریمها است، در صورتی که انتظار مردم از دولت، فعال شدن تولید و کار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلسادامه داد: اگر مذاکرات هم به نتیجه برسد که چه بهتر، اما مساله تولید و اقتصاد مقاومتی نباید به تعویق بیفتد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet