انتخابات ریاست جمهوری
1393/10/09 16:15:51
سرویس سیاسی
دستغیب:

حماسه 9 دی روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه فتنه در کشور خاموش نشده و باید مراقب آتش زیر خاکستر بود،‌ تصریح کرد: حماسه ۹ دی روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است.
حماسه 9 دی روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه فتنه در کشور خاموش نشده و باید مراقب آتش زیر خاکستر بود،‌ تصریح کرد: حماسه 9 دی روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/84602.jpg حماسه,9,دی,روز,وحدت,و,هماهنگی,تمام,سلایق,سیاسی,است Icana

احمدرضا دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملتبا بیان اینکه حماسه 9 دی روز عظمت خروش انقلابی مردم و صلابت ایستادگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در برابر فتنه و فتنه‌گران بود تاکید کرد: 9 دی در واقع نمایش عینی جلوه‌هایی از بصیرت و اعتقاد به ولایت فقیه بود که با حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها به وقوع پیوست و تاریخی شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با گذشت پنج سال از حماسه به یاد ماندنی 9 دی ماه و در هم پیچیده شدن طومار فتنه‌گران و رسوایی حامیان آنان امروز امواج بصیرت و بیداری ملت ایران با اقتدار و صلابت روز افزون نظام اسلامی و ناتوانی و استیصال اصحاب فتنه در ابعاد شگفت انگیزی به جهانیان اثبات گشته است.

وی افزود: حماسه 9 دیماه پاسخ دندان‌شکن به دشمنان و بدخواهان انقلاب بود و پس از آن نیز  این روز به عنوان روز شجاعت، بصیرت و میثاق با ولایت فقیه و دفاع از ارزش‌های دینی در تاریخ کشور ماندگار شده است.

دستغیب با تاکید بر اینکه امروز نباید گمان بر این داشته باشیم که فتنه در کشور جایگاهی ندارد و به طور کامل خاموش شده است، هشدار داد: متاسفانه برخی دست‌نشانده دشمنان که همان آتش زیرخاکسترهای فتنه هستند، با برنام‌ ریزی و شیطنت سیاسی در کشور به دنبال تطهیر اصحاب فتنه و جریحه‌دارکردن احساسات پاک مردم ایران با روش‌های مختلف سیاسی در قالب برنامه‌های مختلف هستند که باید در این راه نیز بصیر و هوشیار بود و اجازه ندهیم اتفاقات سخیف و غیر انسانی فتنه 88 در کشور تکرار شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیانکرد: حماسه 9 دی به تمام ملت ایران تعلق داشته و روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet