آغاز هفته وحدت
1393/10/14 12:40:24
سرویس صحن
فیاضی در نطق میان‌دستور:

سعادت کشور در دستان آموزش و پرورش است

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: یک میلیون معلم آزادیخواه و متفکر ایران که علمداران آگاهی هستند به سختی زندگی می‌کنند، اگر سعادت این کشور را می‌خواهید به داد آموزش و پرورش برسید.
سعادت کشور در دستان آموزش و پرورش است نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: یک میلیون معلم آزادیخواه و متفکر ایران که علمداران آگاهی هستند به سختی زندگی می‌کنند، اگر سعادت این کشور را می‌خواهید به داد آموزش و پرورش برسید. https://cdn.icana.ir/d/019/53939.jpg سعادت,کشور,در,دستان,آموزش,و,پرورش,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالوحید فیاضی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) با بیان اینکه 9 دی از آن روی اهمیت داشته و مورد احترام است که به صحنه‌سازی یک دروغ بزرگ پایان بخشید و 9 دی مصداق بارزی از امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: دروغ بزرگی که منفعت‌طلبان و قدرت طلبان،‌ دگراندیشان و بدخواهان نظام پشت آن سنگر گرفته‌اند.

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 9 دی روزی است که مردم عزیز ایران به وجود رهبر عزیز، راز هرزگی سیاسی در اردوگاه فتنه را برملا کردند و انقلاب از چهره فتنه‌گران برداشته‌اند، ادامه داد: آیا ریش‌سفیدان سیاسی افتاده در دام فتنه چه پاسخی برای این رسوایی دارند؟ خوب است عنابه‌کنان به دامن ملت بازگردند.

وی با اشاره به امور اقتصادی امروز کشور با بیان اینکه اگر دولت راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور را در مدل دیپلماتیک می‌داند، به بیراهه می‌رود و نتیجه این امر آمارهای کذایی کاهش تورم و رشد اقتصادی می‌شود که مردم پس از شنیدن آن به تحیر می‌خندند، خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: پذیرش آمارهای تکنوکرات‌ها، انقلابیون پشیمان که در بدنه دولت رسوخ کرده‌اند، تردید داشته باش.

فیاضی خطاب به روحانی با بیان اینکه استخوان‌های مردم در زیر چرخ ارابه‌های سرکشی تورم در حال له شدن است، صدای آن را می‌شنوید، تصریح کرد: یک میلیون معلم آزادیخواه و متفکر این کشور که علمداران آگاهی و تربیت و هدایت هستند، چگونه زندگی می‌کنند؟ آیا نمی‌خواهید فردای این کشور به دست این فرزندان تامین شود؟

وی با بیان اینکه اگر سعادت این کشور را می‌خواهید به داد آموزش و پرورش برسید، گفت: 11 میلیون گل سرسبد این ملت در دامان آموزش و پرورش در حال رشد هستند، باغبان را دریابید تا نقش الگویی معلمان احیا شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس‌جمهور با بیان اینکه آقای روحانی برای کشاورزان و برنج‌کاران چه کردید؟ گفت: امروز ما با کمبود شدید آب و فقدان سد روبرو هستیم، حال چطور می‌توانیم قطب برنج کشور شویم؟ با واردات تاریخی برنج چطور می‌توان انتظار چنین چیزی را داشت. آقای رییس‌جمهور با این حرف‌های شما حتی یک علف هرز نیز از زمین کشاورزان کم نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مگر می‌شود با زور سرنیزه مانع تغییر کاربری شد ادامه داد: کسی وزیر کشاورزی را از خواب بیدار کند که به جای ترویج و حمایت از کشاورزی تخریب بناهای مجاز را در دستور کار قرار داده و می‌بینیم که صنعت مرغداری مازندران در حال نابودی است و اگر راست می‌گویید در برابر غول فساد واردات برنج بایستید نه در برابر کشاورزان.

فیاضی با اشاره به اظهارات رهبر معظم انقلاب در خصوص فساد و مسائل مربوط به نظام بانکی، گفت: هشدار تکان دهنده رهبری درباره نظام بانکی و فساد نباید فراموش شود. مبارزه با فساد فقط در حصار همایش‌ها می‌ماند. آقایان محترم مبارزه با فساد مبارزه با نفس دنیاطلبانه است و با دستمال کثیف نمی‌شود شیشه را تمیز کرد.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: استان مازندران و شهرستان‌های نور و محمودآباد که تفریحگاه تهرانی‌ها و همه مردم کشور است جمعیت شناور سنگینی را در خود جای داده است با این وجود کمربندی‌های استان همچنان نیمه کاره هستند. کاری برای کمربندی رویان و کمربندی سرخ رود انجام دهید.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرد تا بیمارستان‌های نور و محمودآباد را به بودجه و امکانات بیمارستانی تجهیز کنندٰ خطاب به وزیر نیرو خواستار تقویت پروژه آب و فاضلاب شهری در شهرستان‌های حوزه انتخابیه و احداث سد لاستیکی در استان متبوعش شد.

وی همچنین خطاب به وزرای آموزش و پرورش و کشور خواستار تداوم پیگیری دلایل شهادت معلم شمالی در استان سیستان و بلوچستان شد و از وزیر نفت نیز خواست تا عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان‌های مختلف استان را در دستور کارش قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet