هدر اصلی
1393/10/14 12:01:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور مطرح شد

درخواست نماینده مشکین‌شهر برای تهیه گزارشی از محرومت‌زدایی در این شهرستان

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از رئیس مجلس تقاضا کرد قبل از اتمام بررسی بودجه سال ۹۴ گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته برای محرومیت زدایی این شهرستان تهیه و در مجلس قرائت شود.
درخواست نماینده مشکین‌شهر برای تهیه گزارشی از محرومت‌زدایی در این شهرستان نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از رئیس مجلس تقاضا کرد قبل از اتمام بررسی بودجه سال 94 گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته برای محرومیت زدایی این شهرستان تهیه و در مجلس قرائت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/52423.jpg درخواست,نماینده,مشکین‌شهر,برای,تهیه,گزارشی,از,محرومت‌زدایی,در,این,شهرستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یونس اسدی در جلسه علنی امروز(یکشنبه 14 دی) در نطق میان دستور خود از علی لاریجانی خواست اگر اقدامات صورت گرفته در این زمینه رضایت‌بخش بوده، مسئولین تحسین شوند وگرنه درصدی از آن در بودجه سال 94 جبران شود.

 

این نماینده مجلس، بخشی از زمان نطق 7 دقیقه‌ای خود را به پخش کلیپی از سفر مقام معظم رهبری به مشکین‌شهر و سخنان رهبری مبنی بر لزوم رفع مشکلات اقتصادی مردم اختصاص داد.

 

همچنین در ادامه این کلیپ 6 دقیقه‌ای تصاویری از سرمازدگی و آسیب محصولات کشاورزی شهرستان مشکین شهر و درد و رنج مرم ناشی از از بین رفتن سرمایه و کارشان به نمایش درآمد.

 

یونس اسدی تأکید کرد که این کلیپ فریاد مظلومیت مردم مشکین‌شهر از زبان مقام معظم رهبری است و افزود: به قطعیت می‌دانیم که تک‌تک جملات و کلمات ایشان بدون دلیل و منطق نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet