هدر موبایل
1393/10/18 11:26:42
سرویس سیاسی
باهنر:

امروز کشور نیاز به وحدت و همدلی دارد

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری همگرایی اصولگرایان و جبهه پایداری را غیرممکن ندانست و گفت که در این باره گفت و گو خواهند کرد.
امروز کشور نیاز به وحدت و همدلی دارد رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری همگرایی اصولگرایان و جبهه پایداری را غیرممکن ندانست و گفت که در این باره گفت و گو خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/84477.jpg امروز,کشور,نیاز,به,وحدت,و,همدلی,دارد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر روز پنج شنبه در حاشیه جلسه همگرایی اصولگرایان در پاسخ به این پرسش خبرنگاران که آیا اصولگرایان با جبهه پایداری کنار می آیند ؛ گفت: بله این غیرممکن نیست و در این خصوص صحبت می کنیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به سوالی درباره بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: ما همواره نیازمند تذکرات و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب در سطح جامعه هستیم.امروز کشور ما به وحدت و همدلی نیاز دارد و به کمک یکدیگر برای عبور از مشکلات نیازمند هستیم.

باهنر گفت: فرافکنی هایی که بعضا در برخی صحبت ها پیدا می شود در شان مسوولان نیست. باید دست به دست هم دهیم چرا که وظیفه خطیری در پیش داریم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمک خدا هم همه جا دیده می شود مشروط بر این که ما به شان و وظیفه خود به خوبی عمل کنیم.

باهنر اضافه کرد: گاهی کارهایی که می تواند حاشیه ساز باشد و بحث های حاشیه آفرین که ما را از اصول فاصله می دهد نباید مطرح شود؛ صحبت هایی که بهانه به دست اختلاف افکنان می دهد نیز نباید بیان شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet