هدر موبایل
1393/10/19 14:20:34
سرویس فرهنگی
حقیقت پور با اشاره به میلاد پیامبر اسلام و لزوم وحدت بین مسلمانان تصریح کرد:

نظام جمهوری اسلامی ایران منادی تقویت وحدت بین مسلمانان است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که نظام جمهوری اسلامی همواره منادی وحدت بین مسلمانان است گفت: دشمنان اسلام فهمیده اند که مؤثرترین راه نفوذ در کشورهای اسلامی شکستن زنجیره وحدت و یکپارچگی مردم هوشیار است.
نظام جمهوری اسلامی ایران منادی تقویت وحدت بین مسلمانان است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که نظام جمهوری اسلامی همواره منادی وحدت بین مسلمانان است گفت: دشمنان اسلام فهمیده اند که مؤثرترین راه نفوذ در کشورهای اسلامی شکستن زنجیره وحدت و یکپارچگی مردم هوشیار است. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg نظام,جمهوری,اسلامی,ایران,منادی,تقویت,وحدت,بین,مسلمانان,است Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ضمن تبریک میلاد خاتم انبیا، حضرت رسول (ص) گفت: این بسیج جهانی مسلمین و  زمینه ساز ظهور آخرین حُجّت الهی و تشکیل حکومتِ عدل جهانی خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین تصریح کرد: قرآن  کلامی رحمانی است که بر ضرورت حفظ وحدت و هم اندیشی مسلمین در امور تأکید می ورزد و همه نگاهها را متوجه یک نقطه می داند و آن توحید است بنابرانی مسلمانان جهان باید با تمسک به همین اصل مهم و ضروری با یکدیگر وحدت داشته باشند.

حقیقت پور ضمن تبریک میلاد پیامبر به تمامی مسلمانان گفت: هفته وحدت، سرآغاز پیوند برادران مسلمان و تجلّی حضور یکپارچه مسلمین در عرصه های مختلف همکاریهای اجتماعی است؛ حفظ شعائر و پایبندی به دستورات و توجه به دشمنان زمان از ضروریات است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet