ایام محرم 1398
1393/10/20 11:27:23
سرویس صحن
فیروزی در تذکر شفاهی:

مسئولان به وضعیت بیمه حادثه دیدگان آنتونوف 140 رسیدگی کنند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزرای راه و شهرسازی و دفاع گفت: وضعیت بیمه حادثه دیدگان آنتونوف ۱۴۰ پیگیری و حادثه دیدگان و بازماندگان این سانحه تعیین تکلیف شوند.
مسئولان به وضعیت بیمه حادثه دیدگان آنتونوف 140 رسیدگی کنند عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزرای راه و شهرسازی و دفاع گفت: وضعیت بیمه حادثه دیدگان آنتونوف 140 پیگیری و حادثه دیدگان و بازماندگان این سانحه تعیین تکلیف شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/43145.jpg مسئولان,به,وضعیت,بیمه,حادثه,دیدگان,آنتونوف,140,رسیدگی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد فیروزی در نشست علنی امروز (شنبه 20 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزرای راه و شهرسازی و دفاع گفت: در خصوص پیگیری وضعیت بیمه حادثه دیدگان آنتونوف 140 هیچ فرد و دستگاهی پاسخگوی وضعیت بیمه ای افراد فوت شده و بازماندگان این حادثه نیست و باید در این خصوص عنایت ویژه ای صورت گیرد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در تذکر بعدی خطاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: باید عنایت ویژه ای نسبت به حقوق و مزایای فرهنگیان و معلمان زحمتکش صورت گیرد اما متأسفانه در لایحه بودجه 94 هیچ پیش بینی در این رابطه صورت نگرفته و تغییری مشاهده نمی شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس خطاب به وزیر بهداشت و درمان تذکر داد و نسبت به تسریع در احداث و تکمیل بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز و فاطمیه بادرود تأکید کرد.

وی همچنین در تذکری به وزیر راه و شهرسازی نسبت به تسریع در عملیاتی کردن جاده بادرود –کاشان که به جاده مرگ معروف است تأکید کرد و گفت:‌هر روز و هر ساعت حوادث ناگوار بسیاری برای خانواده ها در این مسیر رخ می دهد.

فیروزی همچنین در خصوص تسریع در دو خطه شدن راه آهن کاشان –بادرود –اردستان و یزد که یکی از خواسته های مکرر مردم منطقه است به وزیر راه و شهرسازی متذکر شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی نیز خواستار توجه ویژه نسبت به رفع مشکلات کشاورزان شد و اظهار داشت: کشاورزان زحمتکش در وزارت جهاد کشاورزی جایگاهی ندارند و هیچگونه حمایتی از این قشر زحمتکش صورت نمی گیرد./                                                       

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet