هدر موبایل
1393/10/20 11:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

خاورمیانه با حیله‌گری آل سعود و آل خلیفه در آتش دودستگی می‌سوزد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: منطقه خاورمیانه به عنوان حساس‌ترین جبهه اسلامی در مقابله با استکبار جهانی همچنان در آتش نفاق و کینه آل سعود و آل خلیفه می‌سوزد.
خاورمیانه با حیله‌گری آل سعود و آل خلیفه در آتش دودستگی می‌سوزد نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: منطقه خاورمیانه به عنوان حساس‌ترین جبهه اسلامی در مقابله با استکبار جهانی همچنان در آتش نفاق و کینه آل سعود و آل خلیفه می‌سوزد. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg خاورمیانه,با,حیله‌گری,آل,سعود,و,آل,خلیفه,در,آتش,دودستگی,می‌سوزد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛منصور حقیقت‌پوراظهار کرد: شیشه عمر هر دو رژیم جعلی و ظالم منطقه در حال شکستن است و قطعا عاقبتی خوش‌تر از حاکمان و شاهان فاسق منطقه در انتظار آنها نیست و باید با صبر و تحمل منتظر روزی بود که خود مردمان این سرزمین حاکمان فاسق عربستان، بحرین و دیگر کشورهای عربی مزدور صفت منطقه را به زباله‌دان تاریخ بسپارند.

وی با اشاره به خیانت عربستان در کاهش قیمت نفت و ظلم مضاعف در حق ملت‌های منطقه به ویژه مسلمانان گفت: آنها در کاهش قیمت نفت استدلالشان این بود که با این اقدام رقیب منطقه‌ای خود یعنی ایران را از صحنه خارج کنند اما غافل از اینکه بزرگترین ضربه را خود آنها متحمل شدند چرا که جمهوری اسلامی ایران قادر است با تکیه بر مولفه‌های اقتصاد مقاومتی بسیاری از این خلاها و کمبودها را جبران کند اما آنها توان جبران این کسری بودجه و افت قیمت نفت را نخواهند داشت.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به روابط ایران با عربستان و احتمال تغییرات بعد از مرگ ملک عبدالله افزود: تا زمانی که کشور عربستان  از اقدامات توطئه‌گرانه و تروریستی دست برندارد، این تغییر روابط امکان‌پذیر نیست و ما در صورتی آماده هستیم با کشور عربستان روابطی بهتر و حسنه برگزار کنیم که سران این کشور دست از دسیسه‌گری‌ها و توطئه‌چینی‌ها بردارند.

حقیقت‌پور دخالت عربستان را در مسائل مختلف منطقه‌ای به ویژه بحران بحرین یادآور شد و تصریح کرد: نهضت‌های داخلی عربستان و جریانات مخالف سبب شده تا تنش‌هایی را در داخل این کشور و برخی مرزهای عربستان با کشورهای دیگر شاهد باشیم که ادامه این فرایند می‌تواند زمینه سرنگونی رژیم آل سعود را به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه در پشت پرده همه این تحولات و دسیسه‌چینی‌ها تلاشی محسوس برای تضعیف اقتصاد ایران نهفته است تا جمهوری اسلامی ایران را نظامی ضعیف‌شده و حاضر در پای میز مذاکرات ببینند، گفت: تیم مذاکره‌کننده ما که با صلابت در مذاکرات حاضر شده در آینده نیز به همین روند ادامه خواهد داد و هرگز از مواضع ملت کوتاه نمی‌آید.

عضوفراکسیون رهروان ولایت مجلس در پایان سخنان خود به خبرنگار فارس در اردبیل بیان کرد: عربستان باید بداند که آمریکا و رژیم‌های مستکبر منطقه از بین رفتنی هستند و نیازی به تکیه و پشتیبانی به قدرت‌های فاسد وجود ندارد و به جای افزایش قیمت نفت شایسته است تا زمینه را برای همراهی امت اسلامی در پیشبرد اهداف بیش از گذشته فراهم آورد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet