ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1393/10/20 18:17:34
سرویس سیاسی
حداد عادل :

باید در برابر خرابکاری های دشمن هوشیار بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : یک جنگ همه جانبه با استفاده ازعلم و فن آوری برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور در سطح جهانی با مدیریت صهیونیست وجود دارد که هوشیاری را می طلبد.
باید در برابر خرابکاری های دشمن هوشیار بود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : یک جنگ همه جانبه با استفاده ازعلم و فن آوری برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور در سطح جهانی با مدیریت صهیونیست وجود دارد که هوشیاری را می طلبد. https://cdn.icana.ir/d/019/70576.jpg باید,در,برابر,خرابکاری,های,دشمن,هوشیار,بود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، 'غلامعلی حداد عادل' در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی مقابله با خرابکاری صنعتی در محل سازمان انرژی اتمی کشور، در جمع خبرنگاران درباره ارزیابی اش از این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه دو مفهوم هم زمان شامل عبرت و افتخار را در ذهن تداعی می کند؛ عبرت از آن جهت است که بدانیم در برابر این جنگ همه جانبه هوشیار باشیم و افتخار، از آن جهت که دانشمندان جوان کشورمان متوجه خرابکاری ها شده اند.

حداد عادل تصریح کرد: این خرابکاری ها خیلی ضیعف است و گاهی به نظر می رسد هزینه ایجاد آنها در یک دستگاه بیشتر از قیمت خود دستگاه باشد.

وی ادامه داد: دانشمندان جوان ما نیز با اتکا به ایمان، علم و پشتکار موفق شده اند که بسیاری از این خرابکاری ها را کشف و از وقوع آنها جلوگیری کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به تجهیزات مقابله با خرابکاری صنعتی در نمایشگاه افزود: توطئه های دشمن، دانشمندان جوان و مهندسان را به تولید این دستگاه ها در داخل سوق داده است و امروز ثابت شده به بیگانگان نمی توان اطمینان کرد.

حداد عادل، در حاشیه این بازدید ، با علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی دیدار و گفت و گو کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet