هدر موبایل
1393/10/21 13:09:39
سرویس اجتماعی
انگورج:

ادغام سازمان محیط زیست با سازمان جنگل‌ها غیرکارشناسی است/ادغام دو سازمان با اهداف متفاوت به نفع منابع طبیعی نیست

معاون سازمان جنگل‌ها٬ مراتع و آبخیزداری٬ با انتقاد از طرح پیشنهاد ادغام سازمان جنگل‌ها با سازمان حفاظت محیط زیست٬ گفت: ادغام دو سازمان با اهداف متفاوت تملیک مالکیت و مدیریت مالکیت به نفع حفظ بقای منابع طبیعی نسل‌ها نیست.
ادغام سازمان محیط زیست با سازمان جنگل‌ها غیرکارشناسی است/ادغام دو سازمان با اهداف متفاوت به نفع منابع طبیعی نیست معاون سازمان جنگل‌ها٬ مراتع و آبخیزداری٬ با انتقاد از طرح پیشنهاد ادغام سازمان جنگل‌ها با سازمان حفاظت محیط زیست٬ گفت: ادغام دو سازمان با اهداف متفاوت تملیک مالکیت و مدیریت مالکیت به نفع حفظ بقای منابع طبیعی نسل‌ها نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/91989.jpg ادغام,سازمان,محیط,زیست,با,سازمان,جنگل‌ها,غیرکارشناسی,است/ادغام,دو,سازمان,با,اهداف,متفاوت,به,نفع,منابع,طبیعی,نیست Icana

بهزاد انگورج در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با انتقاد از طرح پیشنهاد ادغام سازمان جنگل‌ها با سازمان حفاظت محیط زیست و قرار گرفتن در زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی٬ گفت: سازمان جنگل‌ها یک دستگاه اصلی برای صیانت از منابع طبیعی است اما محیط زیست در مناطق چهارگانه مسئولیت دارد.

وی ادامه داد: چیزی که تحت عنوان ادغام دو سازمان مذکور مطرح می‌شود واجد خصوصیات تملیک مالکیت و مدیریت مالکیت به نفع حفظ بقای منابع طبیعی برای نسل‌ها نیست.

انگورج با بیان اینکه حساسیت‌های مختلفی در راستای ادغام دو سازمان حفاظت محیط زیست و جنگل‌ها وجود دارد٬ افزود: باید در ارتباط با حفظ منابع طبیعی وقوف پیدا کرده و به جوانب مختلف آن بپردازیم اینکه بخواهیم یک باره این سازمان را با سازمان دیگری ادغام کنیم به طور حتم به نادیده‌ گرفتن بخشی از وظایف سازمان‌ها منجر می‌شود.

وی ادامه داد: اگر قرار است برای منابع طبیعی کشور فکر درستی صورت بگیرد باید ارتقا مدیریت که می‌تواند جنبه‌های مختلفی داشته باشد مدنظر قرار بگیرد.

انگورج با بیان اینکه در خصوص مالکیت دید متفاوتی در سازمان جنگل‌ها و سازمان محیط زیست وجود دارد٬ افزود: جایگاه سازمان جنگل‌ها٬ مراتع و آبخیزداری کشور باید ارتقا یابد و اگر در ساختار ادغام صورت بگیرد به طور حتم چیزی عاید سازمان جنگل‌ها نخواهد شد.

معاون سازمان جنگل‌ها٬ مراتع و آبخیزداری٬ با تاکید بر اینکه سازمان جنگل‌ها مسئولیت‌های پایه‌ای و بنیادین در کشور برعهده دارد٬ گفت:‌ ما با هر نوع ادغامی که به نادیده گرفتن بخشی از رسالت سازمان جنگل‌ها منجر شود مخالفیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet