هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی :

مرجع تعیین‌ تکلیف جاده ابر ، کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست است

سرویس اجتماعی
نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس٬ با تاکید بر اینکه تنها مرجع اظهار نطر در خصوص جاده جنگلی ابر کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست است٬ گفت: تا زمان جمع‌آوری اطلاعات و مستندات هر نوع اظهارنظری در خصوص این جاده ، نظر شخصی افراد است.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 16:44
مرجع تعیین‌ تکلیف جاده ابر ، کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست است نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس٬ با تاکید بر اینکه تنها مرجع اظهار نطر در خصوص جاده جنگلی ابر کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست است٬ گفت: تا زمان جمع‌آوری اطلاعات و مستندات هر نوع اظهارنظری در خصوص این جاده ، نظر شخصی افراد است. https://cdn.icana.ir/d/019/84445.jpg مرجع,تعیین‌,تکلیف,جاده,ابر,،,کارگروه,مشترک,کمیسیون,کشاورزی,و,فراکسیون,محیط,زیست,است Icana

رحمت‌الله نوروزی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با بیان اینکه در سفر کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست به استان گلستان مرجع تعیین تکلیف در خصوص جاده ابر مشخص شد٬ افزود: در پایان این سفر مقرر شد کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور اعضای فراکسیون محیط زیست در مجلس با در نظر گرفتن مستندات کافی نسبت به تعیین تکلیف جاده جنگلی ابر اقدام کند.

نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر اینکه اظهار نظر اعضای فراکسیون محیط زیست مجلس در خصوص جاده جنگلی ابر نباید به تمامیت اعضای آن‌ها تعمیم داده شود٬ افزود: تنها مرجعی که در خصوص جاده جنگلی ابر می‌تواند اظهار نظر کند کارگروه مشترک مذکور است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه به زودی مستندات کافی در خصوص ایجاد یا عدم ایجاد جاده جنگلی ابر در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی خواهد شد٬ تصریح کرد: در صورت تکمیل بررسی‌ها نتایج به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی ادامه داد: اظهار نظر در خصوص جاده جنگلی ابر تا به اتمام نرسیدن بررسی‌ها به طور حتم از سوی هر فردی شخصی بوده و غیر کارشناسی است.

عضو کمیسیون کشاورزی٬ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: به زودی اعلام نظر در خصوص جاده جنگلی ابر صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است؛ پیش از این کمال‌الدین پیرموذن سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس از مخالفت این فراکسیون با ایجاد جاده در جنگل ابر گفته بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000