هفته دفاع مقدس
1393/10/21 18:26:34
سرویس اقتصادی
در کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت:

ارجاع لوایح ایجاد مناطق آزاد تجاری و دارویی جاسک و البرز

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی جاسک و منطقه ویژه اقتصادی دارویی استان البرز به دلیل نقص مستندات و مدارک ارجاع شد تا بعد از تکمیل مدارک دوباره به کمیسیون عمران ارسال و توسط نمایندگان بررسی شود.
ارجاع لوایح ایجاد مناطق آزاد تجاری و دارویی جاسک و البرز عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی جاسک و منطقه ویژه اقتصادی دارویی استان البرز به دلیل نقص مستندات و مدارک ارجاع شد تا بعد از تکمیل مدارک دوباره به کمیسیون عمران ارسال و توسط نمایندگان بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/56112.jpg ارجاع,لوایح,ایجاد,مناطق,آزاد,تجاری,و,دارویی,جاسک,و,البرز Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،گفت: بررسی لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی جاسک در استان هرمزگان و منطقه ویژه اقتصادی دارویی در استان البرز، لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و ادامه بررسی طرح برنامه و بودجه در دستور کار امروز کمیسیون عمران مجلس قرار داشت.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: در بخش اول لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی جاسک در استان هرمزگان و منطقه ویژه اقتصادی دارویی در استان البرز توسط اعضای کمیسیون عمران بررسی شد و به دلیل اینکه مستندات و مدارک ارائه شده در رابطه با این دو لایحه کامل نبود ارجاع شد تا بعد از تکمیل دوباره به کمیسیون عمران ارسال شده و مورد بررسی نمایندگان قرار گیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در بخش دوم جلسه امروز مواد ارجاعی لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا توسط نمایندگان عضو کمیسیون عمران بررسی شد که ماده یک ارجاعی این لایحه تصویب و ماده 28 که به بحث ایجاد کمربند سبز و مکلف شدن شهرداریها و وزارت جهادکشاورزی به اجرای آن مربوط می شود  به علت  اشکالات و ایراداتی که داشت به تصویب نمایندگان نرسید.

رضایی کوچی گفت: بر این اساس قرار شد کارگروهی به منظور بررسی دقیق ماده 28 لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا تشکیل شود و نتایج این بررسی های در جلسات بعدی کمیسیون عمران مطرح شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس افزود: در ادامه جلسه امروز طرح برنامه و بودجه که مربوط به حوزه نظام  برنامه ریزی و بودجه ریزی است و از طرف نمایندگان ارائه شده است بررسی و قرار شد کمیسیونی مشترک از اعضای کمیسیونهای فرهنگی،اقتصادی،اجتماعی،صنایع و معادن و کمیسیون عمران تشکیل شود تا این طرح مورد بحث و بررسی بیشتر قرارگرفته و برای ارائه در صحن علنی مجلس آماده ونهایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet