آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گروسی خبر داد:

جزییات بازدید وزیر بهداشت از مراکز درمانی شهریار٬ قدس و ملارد

سرویس اجتماعی
نماینده مردم شهریار در مجلس٬ از بازدید وزیر بهداشت از مراکز درمانی حوزه انتخابیه‌اش خبر داد و گفت: با تحقق قول مساعد وزیر به زودی شاهد تحول وضعیت بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های شهریار٬ قدس و ملارد خواهیم بود.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 18:29
جزییات بازدید وزیر بهداشت از مراکز درمانی شهریار٬ قدس و ملارد نماینده مردم شهریار در مجلس٬ از بازدید وزیر بهداشت از مراکز درمانی حوزه انتخابیه‌اش خبر داد و گفت: با تحقق قول مساعد وزیر به زودی شاهد تحول وضعیت بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های شهریار٬ قدس و ملارد خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/84199.jpg جزییات,بازدید,وزیر,بهداشت,از,مراکز,درمانی,شهریار٬,قدس,و,ملارد Icana

حسین گروسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از بازدید وزیر بهداشت٬ درمان و آموزش پزشکی روز گذشته شنبه(20 دی‌ماه) از مراکز درمانی حوزه انتخابیه‌اش خبر داد و گفت: وزیر بهداشت پس از بازدید از مراکز درمانی شهریار٬ قدس و ملارد به کمبود امکانات و تجهیزات بهداشتی اذعان داشته و قول مساعد در جهت رفع مشکلات دادند.

نماینده مردم شهریار٬ قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری اظهارات وزیر بهداشت در خصوص امکانات پزشکی و بهداشتی حوزه انتخابیه‌اش‌٬ افزود: امکانات بهداشتی و درمانی در این ۳شهرستان نسبت به نرخ رشد جمعیت آن‌ها هیچ تناسبی ندارد و ما متاسفانه شاهد توسعه و رشد خوبی در این ۳شهرستان نیستیم.

وی ادامه داد: وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استانداردهای معمول نسبت به وجود تخت‌های بیمارستانی در کشور گفت: این ۳شهرستان مجموعا با کمبود ۳هزار تخت بیمارستانی مواجه هستند که نسبت به رفع این مشکل باید اقدامات لازم و برنامه‌ریزی مشخصی انجام شود.

گروسی با تاکید بر اینکه سرانه تختی که برای بهداشت٬ سلامت و درمان مردم در نظر گرفته شود باید به ازای هر 3 هزار یک تخت باشد٬ گفت: متاسفانه این سرانه در شهرستان‌های شهریار٬ قدس و ملارد به 4 هزار و 500 نفر به ازای هر یک تخت تقلیل داشته که این با عدالت همخوانی ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: با قول مساعد وزیر بهداشت شاهد افتتاح بیمارستان 300 تخت خوابی در شهریار و دو بیمارستان 160 تخت‌خوابی در قدس و ملارد خواهیم بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000