آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرمحمدی:

تصمیم‌گیری درباره آشوراده منوط به جمع‌آوری مستندات/ کمیسیون اصل نود پیگیر هرنوع واگذاری غیرقانونی در آشوراده است

سرویس اجتماعی
رئیس کمیته زمین‌خواری کمیسیون اصل نود مجلس٬ با تاکید بر ضرورت توجه به حفظ محیط زیست در آشوراده و جلوگیری از نابودی آن٬ گفت: تعریف آشوراده به عنوان منطقه گردشگری نباید معارض با حفظ محیط زیست باشد.
دوشنبه 22 دی 1393 ساعت 12:43
تصمیم‌گیری درباره آشوراده منوط به جمع‌آوری مستندات/ کمیسیون اصل نود پیگیر هرنوع واگذاری غیرقانونی در آشوراده است رئیس کمیته زمین‌خواری کمیسیون اصل نود مجلس٬ با تاکید بر ضرورت توجه به حفظ محیط زیست در آشوراده و جلوگیری از نابودی آن٬ گفت: تعریف آشوراده به عنوان منطقه گردشگری نباید معارض با حفظ محیط زیست باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg تصمیم‌گیری,درباره,آشوراده,منوط,به,جمع‌آوری,مستندات/,کمیسیون,اصل,نود,پیگیر,هرنوع,واگذاری,غیرقانونی,در,آشوراده,است Icana

سیدمحمد‌حسین میرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با تاکید بر ضرورت توجه به حفظ محیط زیست و جلوگیری از تخریب آن٬ گفت: تبدیل جزیره آشوراده به منطقه گردشگری منوط به حفظ محیط زیست و انجام اقدامات حفاظتی از منابع طبیعی است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری اظهارات اخیر رئیس جمهور در سفر به استان گلستان در خصوص تبدیل آشوراده به قطب گردشگری٬ افزود: در صورتی که صدمه‌ای متوجه زیست بوم و همچنین محیط زیست منطقه نباشد مخالفتی با این اقدام وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه کمیسیون اصل نود مجلس با هر نوع اقدامی که به نابودی محیط زیست آشوراده منجر شود برخورد خواهد کرد٬ گفت: همانطور که سند واگذاری 380 هکتار از اراضی این منطقه از سوی کمیسیون اصل نود ابطال شد اگر هر نوع اقدامی خلاف با قانون صورت بگیرد امکان ملغی شدن دارد.

وی با تاکید بر اینکه در خصوص جزیره آشوراده بحث محیط زیست بسیار اهمیت داشته و گردشگری محیط زیست مدنظر است٬ گفت: در خصوص حفظ حیات منابع طبیعی آشوراده و اتخاذ هر تصمیمی درباره این منطقه به استانداری گلستان تذکرات کافی داده شده است.

میرمحمدی با تاکید بر اینکه واگذاری آشوراده به بخش خصوصی با در نظر گرفتن پیش فرض‌های اساسی حفظ حیات محیط زیست مانعی ندارد، افزود: اگر آشوراده به عنوان منطقه گردشگری تعریف می‌شود نباید معارض با محیط زیست باشد.

رئیس کمیته زمین‌خواری کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: تا زمان جمع بندی مستندات کافی باید در خصوص واگذاری آشوراده یا تبدیل آن به منطقه گردشگری منتظر بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000