هدر موبایل
1393/10/22 15:54:00
سرویس بین الملل
نقوی حسینی:

فرانسه مهد تروریسم شده است/ راهپیمایی صلح، جمع تروریست‌ها بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، سیاست دوگانه دولتمردان فرانسه را دلیل تبدیل شدن این کشور به مهد تروریسم دانست و توضیح داد: از کشوری که ادعای آزادی و دموکراسی دارد، هزار نفر در داعش، عملیات تروریستی انجام می‌دهند.
فرانسه مهد تروریسم شده است/ راهپیمایی صلح، جمع تروریست‌ها بود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، سیاست دوگانه دولتمردان فرانسه را دلیل تبدیل شدن این کشور به مهد تروریسم دانست و توضیح داد: از کشوری که ادعای آزادی و دموکراسی دارد، هزار نفر در داعش، عملیات تروریستی انجام می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/67960.jpg فرانسه,مهد,تروریسم,شده,است/,راهپیمایی,صلح،,جمع,تروریست‌ها,بود Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، گفت: دولتمردان فرانسوی‌ به دنبال فریب افکار عمومی هستند زیرا اکنون جامعه فرانسه در مقابل یک سوال بسیار بزرگ قرار گرفته مبنی بر اینکه چگونه فرانسه‌ای که ادعای آزادی، دموکراسی و انقلاب فرانسه و آزادی بیان و غیره می‌کند و خود را مخالف تروریسم و مدافع مبارزه با آن می‌داند، به مهد تروریسم تبدیل شده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی افزود: هزار نفر از شهروندان فرانسوی در داعش عملیات تروریستی انجام می‌دهند و دولتمردان باید به این سوال پاسخ دهند که چرا این جامعه مهد تروریسم شده و اعضای فرانسوی داعش آنقدر زیاد است؟

وی تصریح کرد: دولتمردان فرانسوی نمی‌توانند به این سوال پاسخ دهند ولی راهپیمایی صلح برپامی‌کنند که در آن نتانیاهو شرکت می‌کند در حالیکه او سرمدار تروریست‌ها و آدمکش‌هاست.

این نماینده مجلس گفت: کم مانده بود شارون را هم از قبر بیرون بکشند تا در راهپیمایی شرکت کند و جمع تروریست‌ها کامل شود.

نقوی حسینی با اشاره به حمایت کشورهای غربی از داعش بیان کرد: این کشورها خودشان از گروههای تروریستی حمایت می‌کنند و داعش را درست کردند؛ اکنون هم از آن حمایت می‌کنند زیرا امریکا با همکاری متحدان غربی خود سلاح‌ها را برای داعشی‌ها ارسال می‌کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،‌ راهپیمایی صلح را برای فریب افکار عمومی خواند و ادامه داد: دولتمردان فرانسه از طرفی به دنبال آن هستند که خودشان را از داعش مبری کنند و از سوی دیگر، از داعش حمایت می‌کنند و کمک مالی و تسلیحاتی به او می‌دهند که این رفتار نشاندهنده سیاست دوگانه آنهاست و دلیل آنکه فرانسه مهد تروریسم شده نیز رفتار دوگانه دولتمردان آن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet