هدر موبایل
1393/10/23 10:26:52
سرویس صحن
در تذکر شفاهی مطرح شد؛

انتقاد قادرمرزی از اعلام وصول نشدن استیضاح وزرای نیرو، آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکری مبنی بر ضرورت اعلام وصول استیضاح وزرای نیرو، آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه نزدیک فصل بودجه هستیم و از طرفی لایحه رفع موانع تولید در حال بررسی است باید اجازه داد به این موضوعات رسیدگی شود و بعد از این دو روز از وقت مجلس را به سوالات نمایندگان اختصاص خواهیم داد.
انتقاد قادرمرزی از اعلام وصول نشدن استیضاح وزرای نیرو، آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکری مبنی بر ضرورت اعلام وصول استیضاح وزرای نیرو، آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه نزدیک فصل بودجه هستیم و از طرفی لایحه رفع موانع تولید در حال بررسی است باید اجازه داد به این موضوعات رسیدگی شود و بعد از این دو روز از وقت مجلس را به سوالات نمایندگان اختصاص خواهیم داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42992.jpg انتقاد,قادرمرزی,از,اعلام,وصول,نشدن,استیضاح,,وزرای,نیرو،,آموزش,و,پرورش,و,جهاد,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حامد قادرمرزی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با استناد به ماده 18 و 24 آیین نامه داخلی مجلس گفت: براساس ماده 18 هیأت رئیسه قسم خورده آیین نامه را دقیقا رعایت کند و همچنین ماده 24 بر حفظ شأن، منزلت و اقتدار مجلس و دفاع از جایگاه قانونی نمایندگان تأکید دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: بیش از 5 ماه است که استیضاح وزرای آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و نیرو را امضا کرده ایم و هر زمان که تقاضا اعلام وصول این موضوع را داشتیم متأسفانه تعامل هیأت رئیسه با دولت مانع از این کار شد.

قادر مرزی تصریح کرد: وزیر جهاد کشاورزی برای چندمین بار است که در کمیسیون حاضر نمی شود تا به سؤالات نمایندگان جواب دهد و امروز هم به بوشهر سفر کردند و برای پاسخگویی به نمایندگان وقت ندارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قادرمرزی گفت: تعامل هیأت رئیسه با دولت بیشتر از تعامل شما با دولت نیست.

رئیس مجلس افزود: همین تذکر را قاضی پور نماینده مردم ارومیه هم مطرح کردند که اعلام کردیم به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد و دو روز از وقت مجلس را برای پاسخگویی به کل سوالات اختصاص خواهیم داد.

دکتر لاریجانی تصریح کرد: با توجه به اینکه نزدیک فصل بودجه هستیم و از طرفی دیگر لایحه مهم رفع موانع تولید در حال بررسی است باید اجازه داد تا به این موضوعات رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet