خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1393/10/23 12:20:25
سرویس صحن
حسینی در تذکر شفاهی:

تنها راه برون‌‌رفت از مشکلات اقتصادی کرمانشاه فعال کردن منطقه آزاد است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کرمانشاه فعال کردن منطقه آزاد است، گفت: دولت باید درباره پرداخت حق مرزی کارکنان دستورات لازم را بدهد.
تنها راه برون‌‌رفت از مشکلات اقتصادی کرمانشاه فعال کردن منطقه آزاد است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کرمانشاه فعال کردن منطقه آزاد است، گفت: دولت باید درباره پرداخت حق مرزی کارکنان دستورات لازم را بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/43289.jpg تنها,راه,برون‌‌رفت,از,مشکلات,اقتصادی,کرمانشاه,فعال,کردن,منطقه,آزاد,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدفتح‌الله حسینی در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به رئیس‌جمهور گفت: بر اساس آمارهای اخیر از سوی مرکز آمار، با کمال تأسف استان کرمانشاه به عنوان استانی که بیشتری آمار بیکاری را به خود اختصاص داده، شناخته شده است، حال دولت برای رفع این معضل چه برنامه‌ای دارد.

نماینده مردم قصرشیرین و سر پل ذهاب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ضمن تشکر از اقدامات رئیس‌جمهور باید گفت راه‌اهن کرمانشاه به خسروی با این حرکت لاک‌پشتی چه زمانی به پایان می‌رسد، از طرف دیگر دولت باید درباره پرداخت حق مرزی کارکنان دستورات لازم را بدهد.

وی در تذکری به جهانگیری، افزود: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی استان کرمانشاه فعال کردن منطقه ازاد است، از طرف دیگر نظام جمهوری اسلامی اصولی دارد که برای این اصول هزاران شهید خون داده‌اند، حال هیچ کسی با هیچ بهانه ای حق عبور از این اصول را ندارد.

حسینی گفت: امام (ره) فرمودند که هر وقت دشمن از شما تعریف کرد بدانید که راه شما اشتباه است، از این‌رو تا فرصت است خود را اصلاح کنید و به دامن ملت بر گردید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet