هدر موبایل
1393/10/23 10:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انصاری:

اقتصاد مقاومتی تنها را مقابله با تهدیدات دشمن است

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: این کاهش قیمت نه یک تهدید بلکه فرصتی است برای این که بتوانیم اقتصاد خود را از اتکای کلان به پول نفت کاهش دهیم و حرکت خود را به سمت اقتصاد مقاومتی شتاب بخشیم.
اقتصاد مقاومتی تنها را مقابله با تهدیدات دشمن است عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: این کاهش قیمت نه یک تهدید بلکه فرصتی است برای این که بتوانیم اقتصاد خود را از اتکای کلان به پول نفت کاهش دهیم و حرکت خود را به سمت اقتصاد مقاومتی شتاب بخشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43050.jpg اقتصاد,مقاومتی,تنها,را,مقابله,با,تهدیدات,دشمن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛محمد سعید انصاری عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی  در خصوص کاهش قیمت نفت و تاثیر آن بر اقتصاد کشور گفت: رهبرمعظم انقلاب  سالها پیش فرمودند که باید اقتصاد کشور را از فروش نفت مستقل کنیم و به جایی برسیم که در چاههای نفت را ببندیم، ولی متاسفانه این عمل انجام نشد تا به امروز که دشمن برای فشار بر ایران دست به کاهش نفت زده است. این کاهش قیمت نه یک تهدید بلکه فرصتی است برای این که بتوانیم اقتصاد خود را از اتکای کلان به پول نفت کاهش دهیم و حرکت خود را به سمت اقتصاد مقاومتی شتاب بخشیم. اقتصاد مقاومتی تنها را مقابله با تهدیدات دشمن است.

وی با اشاره به تبدیل تهدیدات دشمن به فرصت‌ها و حرکت سریع تر به سمت  رشد و توسعه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: مردم ایران نشان داده اند که هیچ‌گاه در برابر فشار و تحریم کوتاه نیامده‌اند و در هر زمان که دشمن حلقه فشار‌های اقتصادی را تنگ‌تر کرد ملت ایران با همت بیشتر، تاکید بر خودکفایی و نگاه درون زا توانسته‌اند از مراحل بسیار دشوار عبور کنند. امروز هم همین است و مردم ایران  امروز با اقتصاد مقاومتی خواهند توانست از تمامی موانع سنگین دشمن عبور کنند.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به نقشه غربی‌ها برای تحت فشار قرار دادن ایران  به ویژه فشار در زمان  مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: کاهش قیمت نفت و فشار آمریکا و عربستان یک فشار مظاعف بر اقتصاد ایران و یک ظلم بر ملت ایران است، آنها می خواهند یک کمبود بودجه اجباری و سنگین را بر ما تحمیل کنند.این فشار قطعا کوتاه مدت نبوده و طیف زمانی  بلند مدتی مد نظر دشمن است.
 
انصاری درباره عملکرد مردم و دولتمردان در زمان فشارهای مختلف اقتصادی، گفت: هر زمان که از جانب دشمن فشاری وارد آمد ایران توانست به دستاوردهای بارزشی برسد که مهمترین آن انرژی هسته‌ای، نانو تکنولوژی، دستاورد‌های نظامی و دهها اختلاع و ابداع و تولیدات علمی است که تمامی اینها از ثمرات تحریم و فشارهای دشمن بر ایران اسلامی بوده است.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet