هدر موبایل
1393/10/24 10:48:26
سرویس فرهنگی
عالی تصریح کرد:

افزایش سه برابری بودجه های حمایتی از تشکل های زنان در بودجه 94/ لزوم نظارت برای هدایت صحیح اعتبارات حوزه زنان

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه حمایتی از تشکل های زنان و جوانان نیز با افزایش تقریبا سه برابری به ۴۵ میلیارد ریال رسیده است.
افزایش سه برابری بودجه های حمایتی از تشکل های زنان در بودجه 94/ لزوم نظارت برای هدایت صحیح اعتبارات حوزه زنان عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه حمایتی از تشکل های زنان و جوانان نیز با افزایش تقریبا سه برابری به 45 میلیارد ریال رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44977.jpg افزایش,سه,برابری,بودجه,های,حمایتی,از,تشکل,های,زنان,در,بودجه,94/,لزوم,نظارت,برای,هدایت,صحیح,اعتبارات,حوزه,زنان Icana

حلیمه عالی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مقایسه ای بین بودجه معاونت امور زنان ریاست جمهوری در سال جاری و آتی گفت: رقم بودجه اعتبارات تحکیم خانواده امور زنان ریاست جمهوری 8 میلیارد تومان در سال 93 تعیین شد که این رقم در بودجه 94 به 15 میلیارد تومان افزایش یافت.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به افزایش 88 درصدی بودجه اعتبارات تحکیم خانواده عنوان کرد: این میزبان بودجه و اعتبار در راستای تحکیم بنیان خانواده و ارتقای سلامت خانواده است.

وی در ادامه با بیان اینکه علیرغم کاهش بودجه و اعتبارات در بسیاری از سازمان ها، اعتبارات حوزه زنان افزایش یافته است، گفت: بودجه حمایتی از تشکل های زنان و جوانان نیز با افزایش تقریبا سه برابری به 45 میلیارد ریال رسیده است.

عالی در ادامه تأکید کرد: البته باید نسبت به میزان این بودجه نگاه درستی صورت گرفته و هدفمند باشد چرا که در تخصیص اعتبارات به تشکل ها به برخی مناطق پول هایی داده شد بر اساس برنامه خاصی نبود لذا باید در نهایت نظارت شود که این اعتبارات در کجا صرف شده است.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برخی از این مبالغ صرف تشکل هایی برای اشتغال زایی بانوان سرپرست خانوار شد که باید بررسی شود آیا واقعا اختصاص این مبالغ دردی از این قشر دوا کرده و موجب اشتغال آنها شده است یا خیر./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet