هدر موبایل
1393/10/26 14:05:00
سرویس فرهنگی
منصوری آرانی با اشاره به ترکیب تیم ملی در بازی با بحرین و قطر:

کی‌روش درس بزرگی برای آینده فوتبال کشور به جای گذاشت/ از اعتماد به جوانان ضرر نمی کنیم

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترکیب تیم ملی در رقابت با تیم ملی بحرین، گفت: آنچه که در بازی با بحرین دیدیم، اعتماد به نفس جوانان بود. زمانی که به جوانان اعتماد می‌کنیم، پاسخ آن را می‌بینیم.
کی‌روش درس بزرگی برای آینده فوتبال کشور به جای گذاشت/ از اعتماد به جوانان ضرر نمی کنیم عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترکیب تیم ملی در رقابت با تیم ملی بحرین، گفت: آنچه که در بازی با بحرین دیدیم، اعتماد به نفس جوانان بود. زمانی که به جوانان اعتماد می‌کنیم، پاسخ آن را می‌بینیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43120.jpg کی‌روش,درس,بزرگی,برای,آینده,فوتبال,کشور,به,جای,گذاشت/,از,اعتماد,به,جوانان,ضرر,نمی,کنیم Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه کی‌روش نشان داد صرفا ستاره‌ها نیستند که در تیم ملی نقش آفرینی می‌کنند، تاکید کرد: بازی با بحرین و  قطر ثابت کرد که تاکتیک تیمی است که موفقیت را رقم می‌زند نه تکنیک انفرادی.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل ادامه داد: اما زمانی که، آنچه مربی برای تیم طراحی می‌کند، پیاده شود و بازیکنان بر اساس آن عمل کنند، نتیجه بهتر کسب خواهیم کرد تا اینکه افراد با خود ادعایی بخواهند پیروزی را به ارمغان بیاورند.

این نماینده مجلس اعتقاد دارد کی‌روش با ترکیب تیمی جوان، کار بزرگی انجام داد و افزود:  او درس بزرگی برای آیندگان به جای گذاشت. اعتماد به نسل جوان و میدان دادن به آنها نتیجه بخش بود. آنها آموزش تاکتیکی دیدند تا پیروزی رقم خورد.

وی در دفاع از ترکیب تیم ملی در رقابت با بحرین، گفت: تیم چه ترکیبی داشته باشند در اختیار مربی است. باید دید با تغییر در ترکیب چه اتفاقی در مستطیل سبز رخ می‌دهد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس اظهار داشت: قرار نیست همیشه ستاره‌ها در تیم ملی حضور داشته باشند همانطور که قرار نیست، همیشه جوانان در ترکیب تیم قرار گیرند. باید ترکیبی از جوانان و ستاره ‌ها در ترکیب تیم ملی به کار گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet