هدر موبایل
1393/10/26 10:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
امیری خامکانی:

منافع ملی کشور ایجاب کند، صراحت را باید چاشنی عرف دیپلماتیک کرد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نام بردن رئیس‌جمهور از عربستان و کویت در سخنرانی بوشهر گفت: زمانی که منافع ملی کشور ایجاب کند، صراحت را باید چاشنی عرف دیپلماتیک کرد.
منافع ملی کشور ایجاب کند، صراحت را باید چاشنی عرف دیپلماتیک کرد سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نام بردن رئیس‌جمهور از عربستان و کویت در سخنرانی بوشهر گفت: زمانی که منافع ملی کشور ایجاب کند، صراحت را باید چاشنی عرف دیپلماتیک کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/42837.jpg منافع,ملی,کشور,ایجاب,کند،,صراحت,را,باید,چاشنی,عرف,دیپلماتیک,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛حسین امیری خامکانی نماینده مردم زرند، در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصریح رهبر معظم انقلاب بر سیاسی بودن کاهش قیمت نفت گفت: در اجلاس اخیر او‌پک که با هدف کنترل قیمت نفت تشکیل شد، عربستان سعودی مانع یافتن راهی برای کاهش قیمت شد.

وی منوط کردن کاهش تولید نفت را به کاهش تولید روسیه از سوی عربستان که بزرگترین تولید کننده نفت است، نشانه سیاسی بودن روند کنونی قیمت نفت خواند و افزود: رئیس جمهور کشورمان نیز بر همین اساس موضع‌گیری شفاف کرده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که منافع ملی کشور ایجاب کند، صراحت را باید چاشنی عرف دیپلماتیک کرد.

یادآور می شود رئیس‌جمهور چند روز سه شنبه در جمع مردم بوشهر با تأکید بر این که آنهایی که کاهش قیمت نفت را علیه برخی کشورها طراحی کرده‌اند، پشیمان خواهند شد، گفت: این راه، برای آن ها قابل ادامه دادن نیست، اگر از کاهش قیمت نفت، ایران ضرر می کند، بدانید کشورهای تولید کننده دیگر همچون عربستان و کویت بیش از ایران ضرر خواهند کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet