هدر موبایل
1393/10/28 10:16:36
سرویس اجتماعی
پیرموذن:

مازوت در آسمان تهران می‌تازد/وعده سازمان محیط‌زیست برای حذف سوخت ناسالم تا سال 94

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس درباره اقدامات انجام شده برای بهبود هوای تهران، گفت: با وجود افزایش کیفیت سوخت اما استفاده نیروگاه‌های اطراف پایتخت از سوخت مازوت و همچنین تردد خودروهای فرسوده همچنان عامل آلودگی هوای تهران است.
مازوت در آسمان تهران می‌تازد/وعده سازمان محیط‌زیست برای حذف سوخت ناسالم تا سال 94 عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس درباره اقدامات انجام شده برای بهبود هوای تهران، گفت: با وجود افزایش کیفیت سوخت اما استفاده نیروگاه‌های اطراف پایتخت از سوخت مازوت و همچنین تردد خودروهای فرسوده همچنان عامل آلودگی هوای تهران است. https://cdn.icana.ir/d/019/51906.jpg مازوت,در,آسمان,تهران,می‌تازد/وعده,سازمان,محیط‌زیست,برای,حذف,سوخت,ناسالم,تا,سال,94 Icana

کمال‌الدین پیرموذن در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت؛ درباره وضعیت هوای پایتخت، گفت: در حال حاضر آلودگی هوای تهران تنها مربوط به وارونگی هوا و همچنین فعالیت کارخانجات و نیروگاه‌های اطراف تهران با سوخت مازوت است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق گزارش‌های ارائه شده از سوی سازمان حفاظت محیط زیست هم اکنون بنزین مصرفی در کلانشهرها استاندار است، افزود: با توجه به ارتقاء کیفیت خودروهای تولید داخل می‌توان گفت در حال حاضر خودروهای فرسوده و همچنین برخی موتورسیکلت‌ها در آلایندگی هوای تهران دخیل هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با مثبت ارزیابی کردن اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین وزارت نفت، تصریح کرد: در پی همکاری وزارت نفت با مجموعه دولت در حال حاضر شاهد تولید و مصرف بنزین و سایر سوخت‌های استاندارد در سطح کلانشهرهای کشور هستیم.

پیرموذن با یادآوری وعده ریاست سازمان حفاظت محیط زیست برای حذف مصرف مازوت به عنوان سوخت نیروگاه‌ها، گفت: سازمان حفاظت محیط زیست وعده حذف این سوخت ناسالم را تا سال 94 به مجلس داده است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما، وارونگی هوا طبیعی بوده اما برای کاهش آلودگی هوا اقدامات مثمرثمری در حال انجام است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet