هدر موبایل
1393/10/29 12:09:03
سرویس دیگر رسانه‌ها
آصفری:

حاشیه‌سازی‌ها سودی برای مردم ندارد؛ مردم منتظر حل مشکلات معیشت خود هستند

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: امید و نگاه باید به داخل باشد. دولت بدون توجه به حاشیه‌ها عزم خود را بر شکوفایی اقتصادی متمرکز کند.
حاشیه‌سازی‌ها سودی برای مردم ندارد؛ مردم منتظر حل مشکلات معیشت خود هستند نماینده مردم اراک در مجلس گفت: امید و نگاه باید به داخل باشد. دولت بدون توجه به حاشیه‌ها عزم خود را بر شکوفایی اقتصادی متمرکز کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43191.jpg حاشیه‌سازی‌ها,سودی,برای,مردم,ندارد؛,مردم,منتظر,حل,مشکلات,معیشت,خود,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم و توجه همه مسئولان به این موضوع، گفت: باید فکر و دغدغه همه مسئولان چه در دستگاه اجرایی، چه مقننه و چه قضائیه، حل مشکلات اساسی و معیشتی مردم باشد.

وی افزود: قانون اساسی جمهوی اسلامی ایران فرصت‌های خوبی را در اختیار مسئولان گذاشته تا در برنامه‌های اجرایی خود توجه بیشتری به قشر ضعیف جامعه داشته باشد. مردم نیز بر همین اساس انتظار دارند تا مسئولان و به خصوص دولت با جدیت تمام به فکر حل معضل بیکاری باشند.
 
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد: آقای روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری وعده حل برخی مشکلات اقتصادی در طول 100 روز را داده بودند، اما به این وعده از نظر مردم عمل نشده و چه خوب است دولت بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای به سمت حل مشکلات اساسی مردم حرکت کند.
 
آصفری خاطرنشان کرد: اگر برنامه‌های ارائه شده از سوی دولت کارشناسانه باشد، مجلس نیز با جدیت تمام دولت را در این امر به خصوص در تصویب لوایح یاری خواهد کرد.
 
وی با بیان اینکه دشمنان ایران، امروز با توطئه کاهش قیمت جهانی نفت به دنبال وارد کردن ضربه‌ای کاری به جمهوری اسلامی ایران هستند، خاطرنشان کرد: دولت باید بداند که امید به دست دشمنان هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد. امید و نگاه باید به داخل باشد. دولت بدون توجه به حاشیه‌ها و مسائل پیرامونی عزم خود را به شکوفایی اقتصادی کشور متمرکز کند.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet