آغاز هفته وحدت
1393/10/30 10:56:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

جنایات رژیم صهیونیستی تمام شدنی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن تروریسم دولتی گفت: سازمان ملل در راستای جنایات رژیم صهیونیستی هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و بی تفاوت است.
جنایات رژیم صهیونیستی تمام شدنی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن تروریسم دولتی گفت: سازمان ملل در راستای جنایات رژیم صهیونیستی هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و بی تفاوت است. https://cdn.icana.ir/d/019/92799.jpg جنایات,رژیم,صهیونیستی,تمام,شدنی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛محمد کوثری ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به سوریه و به شهادت رساندن جمعی از نیروهای حزب الله و یک فرمانده ایرانی گفت: جنایات رژیم صهیونیستی تمام شدنی نیست؛ البته این به دلیل سکوت ها و خوی درندگی این رژیم است.

وی اضافه کرد: وقتی سازمان ملل در برابر این جنایت ها سکوت می کند و آمریکا به رژیم صهیونیستی کمک می کند باعث می شود که آنان به خود اجازه چنین تجاوزهایی را بدهند.
 
وی یادآور شد: نیروهایی که شب گذشته در منطقه القنیطره سوریه حضور یافتند و در حال بررسی بودند، با هماهنگی نیروهای سوریه در آنجا بودند ولی رژیم صهیونیستی این افراد را به شهادت رساند.
 
وی افزود: چرا سازمان ملل هیچ عکس العملی در این راستا نشان نمی دهد ؛ البته این تجربه نیز وجود داشته که در گذشته سازمان ملل در برابر جنایات رژیم صهیونیستی بی تفاوت بوده است.
 
کوثری با یادآوری اینکه پشت رژیم صهیونیستی به سازمان ملل و آمریکا گرم است گفت: رژیم صهیونیستی خود تروریست منطقه است و مطمئن باشد با این اقداماتش هیچ کاری از پیش نمی برد.
 
حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که درحمله ارتش صهیونیستی به یک گروه از نیروهای مجاهد این حزب در منطقه القنیطره سوریه تعدادی از این نیروها به شهادت رسیدند.
در این بیانیه آمده است: در جریان سرکشی میدانی گروهی از نیروهای مجاهد حزب الله در شهرک مزرعه الامل در منطقه القنیطره سوریه ، بالگردهای دشمن صهیونیستی با موشک به سوی آنان شلیک کردند.
تلویزیون سوریه اعلام کرد که در اثر این حمله ارتش صهیونیستی ، 6 تن شهید و یک کودکی زخمی شده است.
حزب الله در بیانیه شمار2 خود نیز اسامی 6 شهید این جنایت رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.
 
جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه و « محمد عیسی» از فرماندهان میدانی حزب الله از جمله نفرات به شهادت رسیده در این حمله هستند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet