هدر موبایل
1393/10/30 11:27:39
سرویس دیگر رسانه‌ها
حقیقت‌پور:

مسئولان بهتر از هر شخص‌ دیگری به «حق‌الناس بودن رای‌ مردم» توجه دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: همه مسئولان دولتی و ناظرین انتخابات، بهتر از هر شخص‌دیگری به «حق الناس بودن رای مردم» توجه دارند و مانند تمام انتخابات‌های گذشته، انتخابات پیش‌رو را با سلامت کامل برگزار می کنند.
مسئولان بهتر از هر شخص‌ دیگری به «حق‌الناس بودن رای‌ مردم» توجه دارند عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: همه مسئولان دولتی و ناظرین انتخابات، بهتر از هر شخص‌دیگری به «حق الناس بودن رای مردم» توجه دارند و مانند تمام انتخابات‌های گذشته، انتخابات پیش‌رو را با سلامت کامل برگزار می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/82210.jpg مسئولان,بهتر,از,هر,شخص‌,دیگری,به,«حق‌الناس,بودن,رای‌,مردم»,توجه,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛منصور حقیقت‌پور،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس‌شورای‌اسلامی با اشاره به اظهار‌نظر تعدادی از اصلاح طلبان مبنی بر اینکه «هر انتخاباتی که سالم برگزار شد، اصلاح‌طلبان پیروز بودند» و نگرانی آن‌ها از سلامت انتخابات مجلس آینده،اظهارداشت:اینگونه اظهارنظرها، غیرعلمی است و حتی با نتایج انتخابات‌های گذشته نیز مغایرت دارد. مگر انتخابات سال 84 را اصلاح‌طلبان برگزار نکردند، پس چطور احمدی‌نژاد پیروز شد؟

وی با  بیان اینکه در هیچ زمانی «تقلب» به عنوان یک اقدام سازماندهی‌شده در تاریخ انقلاب‌ اسلامی وجود نداشته است،افزود: با علم به این موضوع، به هیچ‌عنوان، نیاز به نگرانی نیست. مکانیزم برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی از امکان تقلب جلوگیری می‌کند، به این دلیل که انتخابات را مردم برگزار می‌کنند و یک ناظرِ امین به عنوان شورای نگهبان از ابتدا تا انتهای انتخابات را نظارت می‌کند.
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس‌ شورای‌ اسلامی خاطرنشان کرد: ادعاهایی که بعضاً از جبهه اصلاحات شنیده می‌شود، نمونه بارز پیش‌داوری است و با روح دموکراسی مغایرت دارد. همه مسئولان دولتی و ناظرین انتخابات، بهتر از هر شخص‌ دیگری به «حق الناس بودن رای مردم» توجه دارند و مانند تمام انتخابات‌های گذشته، انتخابات پیش‌رو را با سلامت کامل برگزار می‌کنند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet